Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Moretti - dziękuję bardzo za taki piękny wpis Smile

Zabrałam się za nowe puszki - znowu będą we wzory kociewskie i kaszubskie, bo takie zarzyczyły sobie znajome osoby... No, może jakaś jedna będzie inna Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
W "Dzieciach-śmieciach..." pokazałam koszyk dla Michała (chłopaka Ani), więc teraz muszę pokazać puszkę do kompletu Smile Na puszeczce ten sam most (Iron Bridge - ulubiony Michała), ale inne zdjęcie. Pokazuję oba:
       

Przy okazji zrobiłam puszki dla rodziny Michała - kaszubów z dziada-pradziada:
       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Bardzo sympatyczne puszeczki Smile Te tradycyjne wzory haftowe są piękne i mnie się nigdy nie nudzą.
Odpowiedz
No proszę, i kto tu ściemnia, ze leniuchuje...? Oj Zuzek, Zuzek...
A takie ładne puszeczki to pewnie Hanusiowe Chińczyki co...? Wink
Odpowiedz
Virgo!! Ty mnie nie rozśmieszaj!!! Przez pół roku pięć puszek - to dużo?!?!?!

Następne puszki "się robią" (wolniutko...), ale znowu będą w kaszubskie wzory, bo takie wszyscy chcą... Ostatnio ciągle robię to samo - puszki kaszubskie i serwetki podróżne... Sad Nic się nie rozwijam.... Sad A nawet można powiedzieć, że się zwijam...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zuzek, to zrób puszeczki podróżne i serwetki kaszubskie.. i już odmiana Wink
Odpowiedz
Reklama
Ja nie przepadam za motywami kaszubskimi , ale podziwiam Twój wykon. Ten komplecik z mostem pozwolę sobie zajumać Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Twoje puszki to juz taka Twoja reklamowkaSmile Piekne. Przez Ciebie polubie motywy ludoweSmile
A komplet z mostem wymiata. Musze sobie go obczaic.
Odpowiedz
A ten most to transfer?Super wyszło.Kaszubskie wzory uwielbiam.Jak byłam nastolatką dostałam od Cioci ( kaszubki )taką teczkę z wzorami i wyszywałam sobie je na ubraniach.Nawet na jeansach miałam hafty kaszubskie Wink
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Świetne puszki, bardzo lubię folkowe motywy. Pomysły na prezenty super. A koszyk ze zdjęciem wygląda cudnie Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl