Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Zuza jak się odklei to się przyklei z powrotem, bądź odkleisz całość i będzie tak jak Ci pasuje.
Puchy są super, recykling ma nowe oblicze i bardzo mi się podobają.
Odpowiedz
Reklama
No moim zdaniem też teraz ładniej wygląda Smile
Cholerka, dziewczyny, skąd Wy bierzecie te koronki? Ja już chyba 4 pasmanterie zwiedziłam i albo w ogóle nie mają(?!) albo takie bardzo szerokie, albo ogólnie mi sie coś nie podoba ;p
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Ladną koronkę trudno dostać... Trzeba trochę się nabiegać,,,
Mnie kiedyś udało się tylko białą kupić... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Omatko! Znowu spadłam na drugą stronę... Sad

Muszę przed świętami zrobić miejsce w kuchni (mojej "pracowni"), więc zabrałam się za butelki, które już chyba ponad pół roku stały pomalowane i czekały na wenę i pomysł... Buteleczki pojadą do mojego szwagra, który ostatnio naleweczki robi, więc dostały owocowe motywy Smile Spróbowałam na nich cieniowania - z małych buteleczek jestem nawet zadowolona, na tej dużej cienie cóś za mocne wyszły... Sad

Aaaa.... Trzy dni próbowałam obfocić te butle, ale ciągle było ciemno i zdjęcia wychodziły nieostre... Dzisiaj wyszłam z nimi na balkon i wreszcie coś widać... Smile
       

A tu zbliżenie na krak z zółtka - od razu widać jak długo ta butla stała, bo robiłam go jak tylko Papuch(?) podała przepis na krak żółtkowy... Smile
   
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Bardzo ładnie Ci wyszło,a ten krak żółtkowy piękny.Ja szukam takich małych buteleczek ,ale w rodzince nikt nie posiada.
Odpowiedz
Brydziu - dziękuję! Smile

A buteleczki-piersóweczki to... śmieci! Smile Zbierane w różnych punktach odwiedzanych przez "smakoszy" Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
śliczne,te zakończenia ze wstążeczek takie fajne Big Grin i nawet o zakrętkach pomyślałaś Big Grin no no, perfekcjonizm Big Grin
a crack żółtkowy super!
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Zuzalencjo, właśnie przed chwilą zachwycałam się Twoją fenomenalną strukturą u Grażuli, a teraz te butle, ach...
I bejbi ma rację - wstążeczka jako wykończenie wymiata!
Bardzo mi się podobają! Smile
No i krak żółtkowy...
Odpowiedz
Cóż za perfekcyjne wykończenie tych pięknych butelczyn Wink
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
Och, dziękuję dziewczynki! Big Grin

Jeszcze te strukturki muszę wykończyć i butelkę świąteczną, i trochę ryżowca ponaklejać - i już zrobi się trochę miejsca i święta będzie można urządzać! ;D
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl