Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
O! To dobry pomysł!! Niestety - słoiczek już został wręczony nowej właścicielce...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Łomatko! Spadłam na drugą stronę... Sad
Ale nie ma się co dziwić - jakoś tak ostatnio niewielę robię, a jak robię, to wooolno... Ślimak to przy mnie szybkobiegacz... Big Grin

Postanowiłam zrobić puszkę na długopisy dla mojej pani doktor - ciągle szuka długopisu... W gabinecie ma obraz z makami, więc wybrałam maki... A przy okazji zrobiłam kilka innych puszeczek - może się przydadzą na prezenciki... Smile


Załączone pliki Miniatury
               
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Super Smile Jest na czym oko zawiesić Smile
Odpowiedz
No i pięknie... choć wolno...Tongue
Sama nie wiem, którą przygarnąć... bo i maki nęcą... i róża... i aniołki... no ale skoro maki już przydzielone... to biorę aniołki (przynajmniej Shanna zawiścić mi nie będzie Tongue)
Odpowiedz
Zuza piękne puszki.Jeżeli mogę to makowa,aniołkowa i różana są moje.Piękne.Chyba też sobie takie zrobię.
Odpowiedz
Dzięki Dziewczynki! Big Grin

Grarut - w środku? A to nie będzie zaczepiać o długopisy? Hmmm... zobaczę jak to wygląda...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Pięknie wyszły te puszki, zrób Zuza choć jedną z koronką- bo ciekawa jestem efektu Smile
uważaj by Pani Doktor za próbę przekupstwa tego nie uznała Big Grin
Odpowiedz
ha, koronki to koronki, łatwo powiedzieć, jak ja już 2 tygodnie szukam odpowiedniej...;p
a prace bardzo ładne, jak zwykle, staranne, czyste..Smile
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Piękne puchy Smile
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
Ale natworzyłaś Zuza . Wszystkie bardzo ładne i starannie zrobione. Ja nie mam cierpliwości do puszek . jakoś mi się źle nakleja serwetka. A ,że niecierpliwa jestem to sobie jak na razie tylko jedna zrobiłam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl