Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Hmmm... JA czytam jakoś dziwnie???? Ja staram się czytać wprost, a nie między wierszami. I nie muszę przeszukiwać Forum, żeby wiedzieć, co się na nim dzieje. Nawet jak znikam na kilka miesięcy, to po powrocie czytam wstecz wszystkie posty. Może nie wszystko pamiętam, bo pamięć mam kiepską. Ale patrzę szeroko, bardzo szeroko. I nie boję się pisać o trudnych sprawach. Jak np. o warsztatach...

Fajna, życzliwa Vika jest cały czas, a jedynie wycofała się z komentowania i jakoś jej się nie dziwię. Oli też się ostatnio wycofała.... Może wiesz dlaczego?

A jakąż władzę ma moderator, że ona aż absolutną jest? Czy to, że sprząta niechciane wpisy różnych "reklamiarzy", że odpowiada po raz tysięczny na pytania: "Nie znam się na tym, ale chcę zrobić to i to i powiedzcie mi jak?", czy może temperowanie dyskusji, która toczy się trochę nie tak? Jakoś tej władzy nie widzę... Ale może ona jest, tylko ja znowu te klapki na oczach mam... Wiem, wiem, nie pisałaś o klapkach, tylko o patrzeniu szerzej...

Mnie też już się nie chce powtarzać, że aby oczyścić atmosferę, trzeba zrobić porządki, a nie zamiatać pod dywan. Może dajmy się wypowiedzieć innym, bo chyba te nasze "dwustronne" wpisy trochę je deprymują Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Fiu fiu Wink
Odpowiedz
Dzięki DD za wpis Smile

Masz rację - każda z nas pełna jest emocji i może można by wszystko łagodniej powiedzieć... Ale nie zgodzę się, że jak coś się zmienia w złym kierunku to tylko "zabranie zabawek" zostaje. Długo biłam się z myślami czy napisać to co napisałam, bo wiedziałam, że nie będzie przyjemnie... Ale zdecydowałam się powalczyć o Forum - to jedyne i niepowtarzalne. Może rzeczywiście warunki tak się zmieniły, że tylko mnie zależy na Forum bez konkursów, bez rywalizacji, a za to z pogaduszkami i "śmieceniem" po wątkach... Skoro było to tylko jedno jedyne takie forum, to może nie ma na coś takiego zapotrzebowania... Zaczynam się łamać... Ja się nie zmuszam do bycia tutaj, za chcę zmusić Forum, żeby było takie przyjazne i "niezobowiązujące" jak przedtem... Smile Ale może ten czas już minął i nie da się wejść do tej samej rzeki... ech...

Haniu - a myślisz, że przyjemnie jest pisać o żalach i pretensjach? Że o przeżywaniu żalu nie wspomnę... Nie jest miło... Ale sama wiesz - jak człowiek chory, to przeżyje najgorsze zabiegi, byle wyzdrowieć... Nawet jeśli nie ma pewności czy to pomoże.. A nawet jak jest ryzyko, że się pogorszy... Czekam teraz na wpisy innych. Chociaż widzę, że niektóre dziewczyny czytają, ale się nie wypowiadają... Może muszą to przemyśleć...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ja nie umiem pisać tak ładnie i mądrze, dlatego staram sie byc oszczędna w komentowaniu, bo potem bardzo łatwo można się przyczepić i łapać kogoś za słówka, a potem robi się z tego niepotrzebna burza, ale bardzo cieszę się że istnieją tacy ludzie jak DeDe, którzy potrafią bardzo ładnie i trafnie wypowiadać swoje zdanie. Ja się podpisuję pod wszystkim co DeDe napisała i zgadzam się z nią w 100%. A że padło za dużo niepotrzebnych słów, to fakt, nic już z tym nie zrobimy. Co sie stało to się nie odstanie, trzeba wyciągnąć z tego wnioski i iść do przodu. Wszystkie chcemy dobra forum, dobrze nam tu spędzać razem czas i tego się trzymajmy. Na koniec powtórzę że smutno mi, że kilka osób wycofało się z forum, zwłaszcza Vika i oli, szkoda mi ale tutaj z powrotem odsyłam do wpisu DeDe. Toćka.
Odpowiedz
Nie chciałam się wypowiadać w tej dyskusji, bo za krótko tu jestem i trudno mi mieć określone zdanie na wiele spraw. Każdy ma swoją rację, nie mnie oceniać, która właściwa.
Nie znam Was realnie (poza Renatką i Justynką), mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś to zmienić i wyrabiać sobie zdanie nie tylko po forumowych wpisach Wink

To co chciałabym powiedzieć na podstawie czytania forum - Zuza, lubię Cię Smile Za ciekawe podejscie do decu, przerabianie wydawałoby się niepotrzebnych rzeczy na śliczne. Za emocjonalny sposób pisania. Mnie będzie Ciebie brakować jeśli stąd znikniesz, i na pewno nie tylko mnie.
Odpowiedz
Cavi - dziękuję bardzo! Też Cię lubię i też będzie mi Ciebie (i innych) brakować. Ale cóż - życie toczy się dalej.... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
(06-11-2015, 10:37 AM)Zuza napisał(a): Czuję się tutaj niechciana więc także zaniecham uczestnictwa.
ej no Zuza no coś ty... Sad
Odpowiedz
Zuza, nie odchodź.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl