Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Super pomysl na te kubeczki. Pisanki w komplecie z nim swietnie wygladaja. Brawo.
Odpowiedz
Reklama
Pingwinki najfajowsze Big Grin
Odpowiedz
A ja tyle po tych serkach nawyrzucałam.... noo ale jakbym jeszcze to zbierała, mój mąż chyba by... oj nie wiem.... ale mógłby nie zdzierżyć Big GrinBig GrinBig Grin

Pomysł super i fajnie zrobione Smile
Odpowiedz
No pingwinki...cóż, bardzo ładne a na jajku wyglądają jakby sobie żarty z pisanek robiły Big Grin chociaż przy ostatniej aurze pogodowej jak najbardziej pasują... mnie natomiast podoba się najbardziej jajo różane wraz z koszyczkiem. Swoją drogą ciekawy recykling Smile
Odpowiedz
Przy okazji robienia zdjęć spódniczce przypomniałam sobie o jeszcze jednym "popełnionym" kompleciku wielkanocnym. Nie pokazywałabym go, ale jest na nim mój pierwszy transfer na lakier Smile Właściwie, to transferek, bo maleńki Big Grin
Już dawno miałam na takowy ochotę, więc przy robieniu jaj i kubeczków spróbowałam... Trochę mi się zdarło, ale w sumie zadowolona jestem.
   

Potem dorobiłam drugą stronę kubeczka i jajko - tu już taka zadowolona nie jestem Undecided Ale co tam - będzie czekało na przyszłe Święta Smile
       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
No jeśli to transfer to jest świetny Wink Brawo Wink)
Odpowiedz
Reklama
Brawa za transfer. Ja go uwielbiam, a nauczyłam się go z tego magicznego miejsca Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Za transferek BRAWO !!!
Odpowiedz
Piękny kolorowy transfer Ci wyszedł, podziwiam, ja się do tej pory odważyłam tylko na czarne Smile
Odpowiedz
Wyszedł Ci bardzo zgrabnie ten transfer Smile mnie się jeszcze nie zdarzyło żeby wyszedł cały bez przetarć lub dziur...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl