Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
#71
mój małżonek w jednym z pokoi urzadził mi warsztat , ale i tak okupuje zawsze kuchenny stół Smile
bo wszystko mam na widoku i nic mnie nie ominie Smile
co do miseczek!!!- świetnie wygladaja , wypiekałaś je ???? są w pełni użytkowe????
Odpowiedz
Reklama
#72
Dziękuję Smile

Ulenko - nie dorobiłam się jeszcze preparatu do porcelany... Sad Miseczki są normalnie lakierowane akrylem, a ta pierwsza dodatkowo poli. Druga czeka na wiosnę i dostępny balkon... Smile
Miseczek będziemy używać do cukierków, ciasteczek, orzeszków itp. Biorąc pod uwagę fakt, że takie rzeczy nigdy długo u nas nie leżą, powinno nam nie szkodzić Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#73
HE, HE....u mnie ciasteczka, cukiereczki itp nie leżą nigdy....dlatego nie muszę im robić specjalnych miseczek Smile Twoje są słodkie!
Shy
Odpowiedz
#74
No co ty? A jak goście przyjdą?? Nie częstujesz?? Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#75
Nie....chyba, że przyniosą własne!! Smile
Shy
Odpowiedz
#76
Dawno nic nie pokazywałam, bo też nic nie robiłam... Jedynie pudełka na stroiki świąteczne - gwiazdkowe czarno-białe z papieru do pakowania prezentów
       

I wielkanocne czarno-zielone
       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#77
Jakie piórka????? Tam nie ma piórek...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#78
wydaje mi się, że to malowana trawka, ale mogę się mylić. A pudełeczka są śliczne. To czarno białe to papier? fantastyczny wzór
Odpowiedz
#79
Masz rację Callisto to trawka! Smile A czarno-białe to papier do pakowania prezentów Smile

Dzisiaj Walentynki... A to moja Walentynka...
       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#80
jakie słodkie serducho! i jaki fajny szablon! świetnie wygląda, zapewne oblubieńcowi się spodoba Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl