Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
różana szkatułka s 49
#31
pędzel mam ten:
http://archiwum.allegro.pl/oferta/pedzel...02505.html
ale wydaje mi się że większym problemem jest obły kształt jajka i jak motyw jest duży to nie umiem jeszcze odpowiednio go ponacinać
cóż,trza ćwiczyć
Odpowiedz
Reklama
#32
też mi się takie trafiły... na początku myślałam ze to ja jestem taka oferma ale część serwetek się fajnie klei,nawet jak są wycięte drobniutkie elementy
Odpowiedz
#33
Natabuska ma rację, bardzo wiele zależy od serwetki, od papieru i nadruku.
Odpowiedz
#34
Śliczne a ten połysk! Cudo! Smile
Mi zielona wpadła w oko ale już niestety zabrana Smile
Odpowiedz
#35
o widzisz,to cenna rada,dzięki;-D
mam do niego osobny pędzel, gęsty, miękki, ze 3cm szerokości i nim się dobrze w miarę lakieruje,ale tempo trzeba mieć niezłe, bo zasycha szybciutko

tym razem próbowałam pociaprać szczoteczką do zębów i chyba ciut przesadziłam,oceńcie:
               
mam jeszcze parę podobnych,ale chlapnęłam po motywie i nie przetarłam, nie nadają się do pokazania,skończą w szufladzie
Odpowiedz
#36
Lady_Slonko napisał(a):Przy lakierowaniu Triple Thick używaj wilgotnego pędzla, albo nawet mokrego, byle nie ociekał wodą.
I ja dziękuję za tę radę Smile

Co do kropek, to zależy co kto lubi Smile Dla mnie są ok, choć ja wolę gdy są większe. Wtedy albo farba musi być rzadsza, albo można zamienić szczoteczkę do zębów na twardy, szczeciniasty, o niezbyt długim włosiu pędzel.

A, i wybieram sobie dzisiaj pisankę z kurczętami Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#37
Podobają mi się wszystkie. Fajnie wykropkowane Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#38
O tak, kropkowanie niewątpliwego uroku dodaje. Cudnie wymuskane! Wszystkie!
I to ciągle "ten" lakier..?
A tych chlapniętych to nie przekreślaj. Tak całkiem do niczego są..?
Odpowiedz
#39
(03-04-2016, 11:19 PM)Virgo_777 napisał(a): I to ciągle "ten" lakier..?
A tych chlapniętych to nie przekreślaj. Tak całkiem do niczego są..?

chodzi Ci o triple? on był tylko na wypróbowanie, zrobiłam nim na szybko jeszcze kilka z krakiem jednoskładnikowym,jak podoklejam końcówki wrzucę fotki
te akurat to pentart jak zwykle

te chlapnięte są takie średnie,zostawię dla siebie cobym nie zapomniała jaką fuszerkę odstawiłam, zeby było śmieszniej to drugi raz, bo chciałam kraka 2 składnikowego,nie wyszedł, to zdarłam kraka polakierowałam 1 raz i pociaprałam zapomniałam przetrzeć,zaschło i kicha...już nie miałam nerwów i zostawiłam
Odpowiedz
#40
A, Pentart, dzięki Smile A chlapnięte zostaw. Nie raz na nie spojrzysz i uśmiechniesz się Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl