Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
różana szkatułka s 49
#51
Marnujesz się na tym styropianie, pomyśl o wydmuszkach gęsich ;o))
Odpowiedz
Reklama
#52
w kolejnych latach na pewno popróbuję, nakupiłam tego styropianu wcześniej, jak jeszcze nie wiedziałam co to decu
Odpowiedz
#53
dzięki,popróbuję na pewno,bo mnie już wirus zaatakował;-D
właśnie lakieruję sklejkowe...
Odpowiedz
#54
(03-12-2016, 03:16 PM)hira napisał(a): dzięki,popróbuję na pewno,bo mnie już wirus zaatakował;-D

I nie broń sie przed nim, a nawet pielęgnuj! Smile
Odpowiedz
#55
Pięknie dopracowane pisanki Wink
Nie lubię styropianowych a Tobie wychodzą świetnie Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#56
Abask, dzięki, do Twoich to mi jeszcze daleko, oj daleko
ja też już nie lubię styropianowych, teraz to wiem... no ale jak były nakupione to pomyślałam ze spróbuję. dużo czasu zajęło mi zaszpachlowanie i wygładzenie powierzchni,po 20 pisankach ledwo mogłam ręką ruszyć,a można ten czas było spożytkować na ozdabianie
reszta co została będzie na inne techniki, cekiny,karczochy, sznurki
Odpowiedz
Reklama
#57
moje pierwsze drewienka - jajka ze sklejki, dwustronne, dlatego tyle zdjęć wyszło
robiłam na szybko,w 2 dni, potrzebowałam na kiermasz przedszkolny
jak patrzę na zdjęcia teraz to pewnie bym coś pozmieniała, dopracowała,ale nie mam już ani jednego
proszę o krytykę prosto z mostu, bo na błędach się człowiek uczy;-D

       
       

       
       

       
Odpowiedz
#58
No fajne te jajuszka Smile brakuje im tylko kilku więcej warstw lakieru (na ostatnim zdjęciu to widać) tak poza tym to nic bym nie zmieniała Smile najbardziej podobają mi się te z pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego zdjęcia Smile
Odpowiedz
#59
dzięki;-D
ja też widzę że za mało lakieru, zwłaszcza na tych z papierem ryżowym i tych co wycinałam motyw, ale obiecałam na dziś rano dostarczyć, nie dałam rady położyć więcej
dla siebie zostawiłam jedno makowe i się nad nim poznęcam dłużej
Odpowiedz
#60
Bardzo ładne Wink)) O lakierze wiesz ale i ja wiem jak to jest robić coś na szybkiego Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl