Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
różana szkatułka s 49
#41
ostatnia seria pisanek w tym sezonie;-D
miałam jeszcze coś podziałać "wielkanocnie" na drewnie (jajka ze sklejki i podkładki pod kubki),ale nie mam do tego głowy

                   

                   

       
Odpowiedz
Reklama
#42
tak,masz rację, papier ryżowy, a właściwie kilka, bo się nie mogłam na jeden zdecydować
Odpowiedz
#43
Podziwiam za ogrom prac i estetykę wykonania. Ja ze swoimi styropiankami ciągle walczę . Jak patrzę na błysk jaki osiągnęłaś to po prostu zwątpiłam Sad. Jakim lakierem tak extra wylakierowałaś?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#44
lakierowałam pentartem, jakieś 15 warstw, co 3 warstwy szlifowałam,ostatnia warstwa to szklący renesansu
ale moim zdaniem najważniejsze było wygładzenie tego styropianu, bo błyszczały się już po paru warstwach
Odpowiedz
#45
No ładne proszę ja Paniusi... Trochę ich "natrzaskałaś". Fajnie, fajnie... Smile Ale do Świąt jeszcze trochę czasu jest. Znajdź głowę Wink
Odpowiedz
#46
A ja chciałam nieśmiało przypomnieć, że koleżanki się ucieszą jak odwiedzisz ich wątki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#47
odwiedzam codziennie nieomal, tylko co ja mogę pisać, pieję z zachwytu jakie wszystko takie piękne
Odpowiedz
#48
Czyli jak nam się Twoje cuda będą podobać, to mamy milczeć? Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#49
ok,zrozumiałam, będę komentować Wasze cudeńka;-D
Odpowiedz
#50
No no hira... niesamowite rzeczy robisz ze styropianu. Niełatwy to materiał, ja się trochę zraziłam... Super są!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl