Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nadrabiam zaległości karteczkowe str 8
#21
A teraz zaproszenie na rocznicę I Komunii Św. dla nauczycieli. Powstało dosłownie w biegu...piątek godz 18..zrobisz? na już najlepiej.... i z dekorem obowiązkowo, kurde, długi weekend majowy, obleciałam caluśki Kraków w sobotę, połowa sklepów zamknięta. zrobiłam ostatecznie z tego co miałam w domu, udało mi się tylko tą sklejkę dokupić, chciałam tekturkę, ale z pustego i Salomon nie naleje...
liście wycięłam sama, kuleczki winogronowe to koraliki

   
Odpowiedz
Reklama
#22
Oli, dzięki Smile nawet nie pomyślałam o zamazaniu nazwisk, muszę się poprawić
Odpowiedz
#23
No i fajnie wyszło. Żadne usprawiedliwienia, że w biegu robione nie są potrzebne. Mnie się bardzo podoba.
Odpowiedz
#24
Virgo, dziękiSmile
opis to tak dla zobrazowania sytuacji byłSmile
Odpowiedz
#25
Malola, dziękuję pięknieSmile
Odpowiedz
#26
Grarut, dziękiSmile
trza ćwiczyć zeby coś zaczęło wychodzić a ja leniwa jestem, pozaczynam i leżySmile) a najwięcej to planuję... na kiedyś tamSmile)
czcionki i ja mam ulubione,niedługo jeszcze potestuję nowe, tej też nie pamiętam jak się nazywa, ale jak coś mam do napisania to lecę z listy, a ta jest w ulubionych
Odpowiedz
Reklama
#27
2 karteczki:
komunijna dla dziewczynki i ślubna do kompletu ze skrzynką na wino:
       
           

dalej boleję nad brakiem ładnych scrapków ramek czy listków, nie mam zdrowia zamawiać w internecie po ostatnich szopkach na wielkanoc
Odpowiedz
#28
Piękne życzenia na komunijnej kartce. Kartka też piękna.
A ślubna... no cóż... ech... Nie marnuj zdrowia, super sobie radzisz.
Odpowiedz
#29
Virgo, dzięki Smile
Muszko, dziękiSmile
Natabus, dziękiSmile
Grarut, dziękuję pięknie,  Heart    tak, odpoczywam, właśnie przy tych robótkachSmile) wirus się już rozprzestrzenił na całego i jak nic nie podłubię to chora jestemSmile)
Odpowiedz
#30
znów kartkaSmile na chrzest...
dzwoni do mnie koleżanka, czy nie mam jakiejś na zbyciu... odpisuję, że nie ale mogę zrobić, a tu termin bach, najbliższa niedziela, całe 3 dni na wymyślenie i zrobienie, no nie lubię tak na hurra, efekt nie w pełni mnie zadowala, nie miałam czasu np żeby poleżała pod czymś ciężkim i się wyprostowała, kwiatki też takie sobie wyszły.
tekturka i dodatki wybrane przez zamawiającą,
próbowałam embosować ten wózeczek, ale nagrzewnicy nie mam, nad kuchenką elektryczną chciałam, ale niewygodnie mi było trzymać i się puder osypywał, w końcu pomalowałam farbą
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl