Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nadrabiam zaległości karteczkowe str 8
#11
Co racja to racja. Bombkę trzeba do niego dopasować, bo sam w sobie intensywny w swej wyrazistości jest. Jak dla mnie stojak to zwykły druciany, prosty jest najlepszy.
Odpowiedz
Reklama
#12
dzięki wielkieSmile
Odpowiedz
#13
od dawna miałam chęć zrobić kartkę i trafiła się okazja, miałam trochę zabawy wstępnej z dziećmi w przedszkolu, to postanowiłam też zrobić w domu.
sprzętu w domu nie mam żadnego, dla paru scrapków nie opłacało mi się robić zakupów w sieci, więc kwiatki robiłam sama, a listki wycinałam nożyczkami
widzę trochę niedociągnięć, muszę pamiętać żeby kolejnym razem zrobić pewne rzeczy inaczej

                   
Odpowiedz
#14
dzięki dziewczyny, literówka poprawionaSmile
Odpowiedz
#15
Oj ładna ci ona! Praca własna i serducho włożone. Super!
Odpowiedz
#16
miło że się Wam podobaSmile, ale że nikt nic nie napisał że cośś nieddopracowane? jedna Ataner się tylko wyłamała? jesteście niemożliwie wyrozumiałe, to się przyznam, a coSmile
tasiemkę przykleiłam krzywo, w dodatku zapomniałam końcówki pod papier przykleić i zawinęłam tylko, widać to niestety i perełki te małe złote za nic mi się nie chciały trzymać na magica, następnym razem przykleję albo na klej do biżuterii albo do tkanin, mam nadzieję że nie odpadną w kluczowym momencie
a ile mi krwi napsuło docinanie papierów bez trymera i bigowanie za pomocą noża do masła to głowa mała
ale w sumie z efektu końcowego jestem nawet zadowolonaSmile

a tak się prezentują przedszkolne kartki moich chłopaków, wycinałam sama, apotem przyklejaliśmy na zajęciach w przedszkolu, część dodatków zasugerowana, część inwencja własna dzieciaków
   
Odpowiedz
Reklama
#17
No proszę! Można? Można! Brawo!
Kur...czaczki, a ja nie mogę. No do kartek to mam nawet nie lewe, a zupełnie niegramotne ręce.
Odpowiedz
#18
dziękuję pięknie za wszystkie komentarzeSmile
na tekst życzeń patrzyłam kilkakrotnie, ale tak to już jest że się czasem przeoczy i dopiero z boku coś widać, dobrze, że na czas poprawione
kartki kolejne pewnie będą bo mi się spodobała ta zabawa
Odpowiedz
#19
Zgadzam się z Nat. Uwielbiam takie słodkości!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#20
DD, Natabus, dziękuję w imieniu swoim i chłopcówSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl