Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza praca - proszę o poradę
#1
Witam,
oto moja pierwsza praca. Pomalowałam, przykleiłam i ... stanęłam. Niby ładne, ale jednak czegoś brakuje. Poradźcie, co można tu jeszcze dodać, aby herbaciarka zaczęła wyglądać. Pomóżcie dziewczyny !!!!

   
   
   
Odpowiedz
Reklama
#2
Dodać można bardzo wiele. Ale jeśli to pierwsza praca i nie ma się jeszcze wyczucia co do ilości ozdobnikow ja bym zostawiła tak jak jest.
A praca elegancka czysta i w takiej formie bardzo mi się podoba ☺
Odpowiedz
#3
Martyna dobrze napisała Smile
Jeśli jednak czujesz się na siłach to ja bym dodała kropeczki ( często się sprawdzają jako ozdobniki)
Cieniowania są trudne.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#4
Za pomysłem Dziewczyn jestem. Kropeczki! Można rozmieścić stopniując od lewej strony wieka coraz mniej w kierunku motywu i na brzegach. I jeszcze od dołu pudełka coraz mniej ku górze. Grażka dobrze razdi, najpierw polakieruj ze trzy razy to w razie kłopotó z kropkami łatwo je zmyjesz.
Odpowiedz
#5
Ja myślę że kropki raczej nie pasują do tego motywu . Nie będzie już taka elegancka . Na wierzch najbardziej pasowałyby cieniowania . Ale wiadomo tylko mistrzyniom to się udaje . Może zostaw wieko takie jakie jest a przetrzyj tylko jego rant w kolorach z motywu. Chyba tak bym zrobiła. Na dół wytłaczanki i przetarcia . Tak sobie to wymyśliłam ale nie wiem czy potrafiłabym tak zrobić Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#6
Dzięki dziewczyny. To moja właściwie druga skrzyneczka. Pierwsza miała być dla córki koleżanki. Biała z wróżkami. Brzegi pomazałam na niebiesko. Ładnie wyszło. Ale czegoś brakowało i .... stało się ... spękania dwuskładnikowe. Położyłam preparat, a zapomniałam o polakierowaniu. I klops. Skrzyneczka wylądowała w śmietniku. To moje drugie podejście. Z wagi na to, że dopiero zaczynam, nie zgromadziłam jeszcze wystarczającej ilości materiałów.
A gdzie poza allegro zaopatrujecie się w ciekawe papiery i serwetki?
Odpowiedz
Reklama
#7
Piękne pudełko takie jak jest i jeśli tylko ładnie wylakierujesz i zostawisz to będzie cudnie.
Delikatne reliefy na bokach na pewno by dodały uroku. Myślę jeszcze o czymś malutkim w lewym górnym rogu wieka, może jeden różany pączek?
Ja serwetki zwykle kupuję "przy okazji", robiąc inne zakupy dekupażowe, więc w wielu różnych sklepach, zwykle mają dość ograniczoną ofertę, ale kilka sztuk przy każdych zakupach i się zbiera. A na same serwetki to stanowczo do cudówniewidów, które podała Malola, tylko, że tam można zwariować od nadmiaru Big Grin
Odpowiedz
#8
Ja kupuję w różnych sklepach. Ostatnio najczęściej na inspirello.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#9
A ja bym jednak podcieniowała, tylko nie farbami, bo to jak na pierwszy raz może nie wyjść.
Zrobiłabym jedną warstwę lakieru i potem popróbowała cieniowania kredkami pastelowymi suchymi.
Rozcierasz odrobinę kredki na papierze i paluchem miziasz ile uważasz za stosowne, jak Ci nie podpasuje mokra szmatka i wycierasz do białości. Cieniowania suchymi pastelami wyją bardzo delikatne i subtelne. ;o)))
Nie zrażaj się i próbuj i nie wyrzucaj niczego do kosza, to się da przemalować jak nie na biało to na czarno albo fioletowo ;o)))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl