Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze prace decoupage
#1
Wink 
Dzień dobry,

pokaże Wam moje pierwsze prace w decoupage, krtóre powstały rok temu. Powiem, tak raczej to prace ala'decoupage Blush Pomalowałam podkładem,przykleiłam serwetkę i polakierowałam werniksem z połyskiem. Teraz wiem, że aby powstał super efekt trzeba kilkunastu warstw werniksu i tez trzeba ścierać papierem wodnym co kilka warstw.

[Obrazek: 0-0-0-0%2B1%2Bbombki%2Bdecoupage%2B22.jpg][Obrazek: 0-0-0-0%2B1%2Bbobmki%2Bdecoupage%2B1.jpg]

Tego roku robiłam bombki niebieskie, ale nie z motywem serwetki a wycinałam motywy z gipiury, którą pomalowałam na kolor srebrny. Bombki robiłam dla klientki hehe chciała aby były niebiesko-srebrne więc zrobiłam jak umiałam. Raczej gipiury nie powinno się dodawać do decoupagu ( tak mi się wydaje ) ale myślę, że każdy ma swoją wyobraznię i robi tak jak umie Wink

[Obrazek: bombka%2Bniebiesko-srebrna%2B2.jpg][Obrazek: bombka%2Bniebiesko-srebrna%2B4.jpg]

No a potem zaczęłam robić bombki koloru czerwonego ( chyba najgorsze moje ) widzę sama swoje błedy :/ no cóż tym razem jak będę robić bombki lub inne ozdoby to zdecydowanie przyłożę się do tego bardziej Blush

[Obrazek: czerwone%2Bbombki%2B1.jpg]

No takie są właśnie moje pierwsze "wypocinki" w decoupagu Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#2
Takie ostatnio zrobiłam czapeczki z rożków tekturowych. Malowałam werniksem kilka razy, użyłam też papieru wodnego i jak dla mnie efekt jest dużo lepszy Xmas [Obrazek: czapka%2Bmiko%25C5%2582aj%2B1.jpg]
Odpowiedz
#3
Tak to białe to płatki kosmetyczne Smile
Na każdej ozdobie jest motyw z serwetki.
Dziękuję za opinię Smile

Tu kolejna bombeczka , malowana około 10 razy werniksem i z dwa razy był użyty papier wodny Blush pogoda za oknem niezbyt dobra to i zdjęcie jest jakie jest Undecided

[Obrazek: bia%25C5%2582a%2Bbombka%2Bdecoupage%2B1.jpg]

[Obrazek: bia%25C5%2582a%2Bbombka%2Bdecoupage%2B2.jpg]
Odpowiedz
#4
Dziękuję za opinie Big Grin
Przy tej ostatniej przyznam , że starałam się zdecydowanie lepiej hihihi ale to zasługa tez tego, że szlifowałam bombkę papierem wodnym i zobaczyłam różnicę Smile
U mnie będą kolejne bombki powstawać i myślę, że wyjdą jeszcze lepiej ( licze na to ). Troszkę chyba mam problem , bo niby się powinno podkład dawać na bombkę taki jakie jest tło serwetki ( niby prosta rzecz ale jednak dla osoby początkującej stwarza mały problem ) bo np tło serwetki będzie ciemno niebieskie a wzór jasny np koloru beżu to czy motyw serwetki ( ten wzór ) wyjdzie mi w kolorze beżu na tym ciemnym tle? Pytam z ciekawości , bo z tego co widze nie jest dla mnie problemem pracowac na białym tle gdy serwetka też ma białe tło ale już zastanawiam się co z innymi kolorami....
Odpowiedz
#5
Dziekuje Smile
Odpowiedz
#6
ewuska585 napisał(a):Przy tej ostatniej przyznam , że starałam się zdecydowanie lepiej hihihi ale to zasługa tez tego, że szlifowałam bombkę papierem wodnym i zobaczyłam różnicę Smile
I o to właśnie chodzi. Krok po kroku i do przodu! Trzymam kciuki Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#7
DecouDream dziękuję Big Grin
Odpowiedz
#8
Dziewczyny Specjalistki już napisały wiec ja tylko życzę zapału i chęci do kolejnych prac Smile
Odpowiedz
#9
Dziekuje Smile musze sie sprężyć trochę , może pod koniec tygodnia pokaże kolejne prace Smile
Odpowiedz
#10
Sprężaj się, sprężaj Smile
Podpisuję się pod wcześniejszymi postami. Mnie najbardziej poraził ten brokacik i duże, różnokolorowe tasiemki.
Ale naprawdę nie jest źle. Bombki to trudna sprawa, więc podziwiam za zapał.
Z niecierpliwością czekam na kolejne prace Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl