Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podstawki pod kubek - pierwsze cieniowanie str 3
#1
Witam wszystkich. Zachęcona i zainspirowana innymi pracami (tutaj przedstawionymi) postanowiłam podzielić się moimi pracami Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Reklama
#2
Bardzo ładne motylkowe pudło Smile Rozmyłabym tylko, ewentualnie, ten cień na wieku bardziej. Dla mnie jest trochę za ostra granica pomiędzy jasnym i ciemnym. To farba czy patyna?
Odpowiedz
#3
Ja motylkowo jak najbardziej Smile Patrzę na to pudełko drugi raz i jak dla mnie kolory są w porządku. Tylko motylki za bardzo przy brzegach. Tak jakby motyw nie mieścił się na wieku.
Odpowiedz
#4
No, rzeczywiście, albo za ostra granica, jakby była rozmyta, to motylki by miały "oddech", albo właśnie pewna odległość i wtedy taka ramka by była OK.
Odpowiedz
#5
Tak. Rzeczywiście te motyki są po całości. Trochę zbyt małe pudełko, ale bardzo zależało mi na tej serwetce.
Co do tego rozmycia. Może i rzeczywiście zbyt mocno dowaliłam, ale zależało mi by w jakiś sposób połączyć boki z górą. A jak to jest bejca to tylko patyna
Odpowiedz
#6
Mnie się podoba Wink
Szczególnie boki bo takie są ciemno-jasne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#7
Fajne pudełko. Lubię brązy, a motyle są wdzięcznym tematem w decou.
Czekam na więcej Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#8
Dzięki dziewczyny za dobre opinie. Jak coś stworzę kolejnego to wrzucam Smile
Odpowiedz
#9
Ja też lubię motylki . Fajna praca .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#10
Ja też dopiero raczkuję w decu i mi się pudełko podoba Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl