Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój zakątek - zakładka - str. 6
#21
Z tym zaginaniem motywów to jest tak, że czasem wręcz wskazane jest. Moim zdaniem na tym przyborniku dobrze by wyglądało zaginanie i takie skomponowanie, żeby obracając kubek widzać było ciągłość motywu. Może dobrym wyjściem by było powycinanie poszczególnych elementów i poukładanie ich tak by tworzyły właśnie tę ciągłość..?
Deseczki jasna strona wygląda dobrze, nawet bradzo jak dla mnie. Ta fioletowa strona jakby wypychała różyczki na zewnątrz, jakby nie życzyła ich sobie. Chociaż może gdyby na tym fiolecie powiesić kalendzrz to biel papieru stworzy delikatniejsze otoczenie dla różyczek. Kurczę, komponowanie proste nie jest...
A transferek"...by.." super Ci wyszedł. Rozumiem, że sama komponowałaś..?
Odpowiedz
Reklama
#22
Dziękuję za wszystkie opinie Heart

Jest wiele niedoskonałości i trochę mnie to razi, no ale trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. Chociaż widzę też pozytywy. Deskę lakierowałam i szlifowałam tyle razy, że udało mi się uzyskać bardzo gładką powierzchnię. No i pierwsze kroki z transferem też uważam za udane Wink

(09-20-2015, 11:08 PM)Virgo_777 napisał(a): A transferek"...by.." super Ci wyszedł. Rozumiem, że sama komponowałaś..?

Dziękuję bardzo Smile Tak, sama skomponowałam w bardzo prostym programie do obróbki zdjęć.
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#23
Ataner dziękuję pięknie! Bardzo mi miło. Torcisko wygląda bardzo smakowicie Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#24
Sto lat i wielu wspaniałych pomysłów decou Smile
Odpowiedz
#25
Dziękuję bardzo! Jestem wzruszona Smile

Cheers dla wszystkich!
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#26
I ja się dołączam do życzeń. Dużo radości z zabawy z decou i spełnienia marzeń Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#27
Oj, DecouDream i natabus dziękuję bardzo! Notworthy
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#28
Spóźnione ale szczere życzonka Wink Wszystkiego naj Wink
Odpowiedz
#29
Dziękuję! Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#30
Dziękuję! Heart
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl