Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry :-)
#11
Tin, dajże spokój. Każdy kiedyś zaczynał. Najważniejsze, że jest radość, pasja i chęć rozwoju Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#12
Jest, jest i kwitnie Smile Już nie mogę się doczekać jak wyjdę z pracy i wrócę z głową pełną pomysłów do domu Smile

A mam takie małe pytanko odnośnie forum (nie wiem, w którym miejscu mogłabym je zadać). Widzę, że do większości wątków z działu "pogaduchy" nie mam dostępu. Co należałoby zrobić aby taki dostęp uzyskać? Chętnie bym się bardziej z Wami zintegrowała Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#13
Myślę, że nie będzie z tym problemu. Poczekajmy na powrót z urlopu Moderatorki Oli Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#14
Aha, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#15
Każda z nas mówiła kiedyś o swoich pracach, że są słabe .
Ja to czasami i teraz widzę to u siebie Wink
Odpowiedz
#16
Stwierdziłam, że uzupełnię swój Wtalnik, bo właściwie nie dodałam żadnych konkretnych informacji o sobie Smile

Kim jestem? Córką, siostrą, mamą chrzestną, dziewczyną marynarza, księgową Smile Mam niecałe 26 lat, urodziłam się i mieszkam cały czas w tym samym miejscu, w Warszawie. Uwielbiam góry, aktywność fizyczną - szczególnie rower (chociaż przez ostatnie lata przybyło mi kilka kilogramów Wink ), czerpać wiedzę, podróżować, obcować z przyrodą. Marzę o przeprowadzce w nasze polskie góry, więc właściwie ironią losu jest to, że mieszkam w tak dużym mieście. Nie zrozumcie mnie źle. Kocham moje miasto, ale nie odnajduję się w tym trybie życia Wink
Dołączyłam do Was, bo bardzo lubię robótki ręczne. Ale majsterkowanie i zajęcia manualne mam po tacie Smile Już w pierwszej klasie szkoły podstawowej samodzielnie skonstruowałam mój pierwszy karmnik dla ptaków. Po tacie mam też słuch, a co za tym idzie zdolności muzyczne.
W przeszłości bardziej zawodowo zajmowałam się pływaniem, ale niestety rzuciłam ten sport, czego bardzo żałuję. Ponadto uwielbiam czytać książki, oglądać filmy i gotować. Dobrze, że mam długą drogę do pracy - nadrabiam zaległości w literaturze i myślę nad nowymi daniami Wink
A jaka jestem? Ciężko odpowiedzieć mi na to pytanie, ale wydaje mi się, że jestem osobą ciepłą i pozytywnie nastawioną do życia. Staram się cieszyć każdą chwilą.
Wydaje mi się, że jestem też bardzo rodzinną osobą. Uwielbiam spotkania z rodziną (a mam ją sporą) i sama marzę o dzieciach. Obecnie jestem w związku z marynarzem z Gdyni. Zagmatwana sprawa Big Grin
Ale żeby nie słodzić o sobie za dużo to powiem też o moich wadach. Jestem perfekcjonistką co niestety bardzo mi przeszkadza w życiu. Chciałabym wszystko robić najlepiej, więc też się denerwuję jak coś nie idzie po mojej myśli... I mówię też za dużo. Ale to, że jestem wygadana widać chyba po długości tego posta Wink No i cóż, lubię też czasem najzwyczajniej w świecie poleniuchować... Smile

Pozdrawiam,
Iza
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Reklama
#17
Witaj Izabelko Smile
Odpowiedz
#18
Ale w Tobie energii! Cheers
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#19
Z której części Warszawy jesteś? Smile Może jesteśmy (jeszcze) sąsiadkami? Wink
Odpowiedz
#20
Z Wesołej Smile A Ty, a Ty?
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl