Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze nieśmiało pokazuję... słoiki str 21
#21
DeDe ja na szkle zaczęłam bo to taniej wychodzi Wink Bałam się, że to będzie słomiany zapał Smile
Virgo rozumiem. Dziękuję Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
grarut bardzo dziękuję! Big Grin Lubię, oj lubię już w tym siedzieć! Dzięki Waszym opiniom mam nadzieję za jakiś czas nie strzelać decupagowych samobójów Wink Każda rada, pochwała czy też "nagana" jest mile widziana Smile
Odpowiedz
#23
Mnie też podoba się krak, ale też wolałabym tę butelkę w brązie, byłoby bardziej zgrane. Nie martw się, nie tylko Ty popełniasz błędy a uczymy się przez całe życie Smile Zazdroszczę, że masz czas na te przyjemności.... zresztą, nie tylko Tobie Smile
Odpowiedz
#24
Mi najbardziej podoba się druga butla, ze względu na kolorystykę i motyw Smile
Odpowiedz
#25
Dziękuję dziewczyny za odwiedziny Smile
malola mam nadzieję że za jakiś czas zacznie mi się wszystko samo układać...taj właśnie jak puzzle Smile
malgana niestety czasu mam coraz mniej ale Tobie i Wszystkim życzę aby go tak szybko nie ubywało Wink
Merilon z niej właśnie jestem najbardziej zadowolona Smile
Odpowiedz
#26
Jak to się stało, że przeoczyłam takie fajne butelki? Mam wrażenie, że coś pod nimi pisałam, a nie ma. Może miałam zamiar i mnie coś odciągnęło.
Najbardziej mi się podoba ostatnia, chociaż też bym tu raczej brąz widziała.
Odpowiedz
Reklama
#27
Jak dla mnie najfajniejsza z tym szronionym szkłem. Sama "szroniłaś" czy taki urok butelki? Smile bardziej podoba mi się ta strona z ramką "kropeczkową". W drugiej butelce motyw mnie nie urzeka, ale za to tło bardzo ładnie wyciapane Wink co do spękań to nie jestem fanką "kraka jednoskładnikowego po całości". Sama też nie ogarnęłam jeszcze tej umiejętności wprawnego jego użytkowania. Może czas go ruszyć... hmm...
Odpowiedz
#28
martag90 witam Smile Oszroniona butelka taka z natury była. Bodajże po Panu Tadeuszu.
Ruszaj i pokazuj swoje dziełaSmile
Odpowiedz
#29
To kolejny wytwór wstawię.
Naklejona serwetka i trochę dopaćkałam tła.

Drugi to tylko naklejone fragmenty serwetki.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#30
Słoiczki fajne.Fajnie do ciapane tło. Dla nie numer jeden truskawki na dżemik choć takie saute ma urokSmile Czy to poziomki są bo nigdy nie rozróżniam ;/.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl