Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymysły ANI :D konik po liftingu str 11
#31
I najważniejsze, że to dzieło Twoich rąk. I to nie byle jakie dzieło. Na trzecią rocznicę juz idealnie wpasujesz napis. Mnie te Twoje porcelanki bardzo w oko wpadły. Koniecznie napisz co siostra na prezent Smile
Odpowiedz
Reklama
#32
Piękny komplet zrobiłaś Smile
Odpowiedz
#33
Dziękuję Wam Kochane to bardzo miło przeczytać tyle pozytywnych i miłych opinii. Te przejścia po zmniejszeniu zdjęć nie są tak bardzo widoczne natomiast moje oko to niestety wypatrzyło, całe szczęście siostra ani szwagier nic nie zauważyli Big Grin a są zachwyceni nie spodziewali się, że jeszcze dam radę coś takiego zrobić a tu proszę bardzo. Dzisiaj już wracamy do domu bo siostrę trzeba było zawieźć do szpitala i pakujemy się na drogę powrotna. Tak więc jak tylko będę w domu wstawię zdjęcie pudełeczka co nie zdążyłam w piątek . A poniżej możecie zobaczyć magnes z zeszłego roku na pierwszą rocznicę gdzie teraz już wiem, że za mało warstw lakier dlatego porywam go do domu do renowacji i wróci po poprawce SmileNo i ten szablon z dołu myślę jak się go pozbyć bo jak teraz patrzę to strasznie brzydko to wygląda. Macie jakiś pomysł albo podpowiedź co z tym zrobić ? No i teraz też mi się przypomniało ,że to właśnie był jeden z pierwszych transferów Smile    
Odpowiedz
#34
Serce samo w sobie jest bardzo ładne. Artystka to by pewnie domalowała trawkę zamiast tego szabloniku ( bo rzeczywiście nie jest to ładne) ale ja np nie potrafię Sad
Odpowiedz
#35
Będę próbować bo straszne szkaradztwo ten szablon:/
Odpowiedz
#36
Etam! Szkaradztwo to nie jest, ale troszku pracy trzebało jeszcze włożyć Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
Thumbs Up 
Dziękuję Wam jeszcze raz bardzo serdecznie za rady, uwagi i miłe słowa. Napisy wezmę pod "lupę" i się przyłożę tak żeby wszystko ładnie grało. Nie mam drukarki w domu więc przesyłam do wydruku i potem różnej wielkości właśnie są i nie koniecznie odpowiednio pasują.
Od jutra zakasam rękawy na serduszko a dziś pudełko, które stoi już w pokoiku malutkiej. Musiałam dodać sporo brokatu bo z pośpiechu jak lakierowałam dawałam grube warstwy i chyba nawet za szybko bo pełno dziwnych kropek się porobiło więc to przykryłam brokatem i nie widać . Transfer miałam w za małym wymiarze to musiałam podmalować i tak wyszło całe pudełko w takie "niebo". Jak ostatnio pojechałam po bejce to kupiłam ich kilka prócz tej poleconej przez Decu dream kupiłam jeszcze dojrzałą cytrynę, niebieską, heban i fiolet. Fiolet, cytrynę i niebieską wykorzystałam w środku. Początkowo aniołek miał być na zewnątrz bo nie było zamknięcia a w środku napis skarby Laury ale,że siostra ze szwagrem nie mogą zdecydować się do imienia aniołek trafił do środka a napis sobie dokleją jak się zdecydują. Póki co dałam zamknięcie. I co sądzicie ?
           


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#38
Owal pięknie wyszedł. Wnętrze wieka też bardzo mi się podoba. Te cienie bejcą uzyskałaś..? Fajne są. Ale jak dla mnie to odlew aniołka i ten owal razem to za dużo. Ja bym zrezygnowała z odlewanego.
Odpowiedz
#39
Super,że się podoba , dziękuję bardzo Big Grin Tak cienie bejcą pochlapywałam mocno umoczonym pędzlem dotykając gdzieniegdzie. No właśnie odlew sam miał być w środku a aniołek na zewnątrz dlatego nie przyklejałam już teraz właśnie co by za dużo nie było. Jak zdecydują o imieniu to potem do środka pójdzie owal a na górę aniołek by Laury strzegłSmile zamiast zamknięcia tak jak miało być pierwotnie .
Odpowiedz
#40
Aniu, ja też gipsowego bym nie dawała, poza tym szkatułka bardzo mi się podoba Smile I Ty i inne Dziewczyny używacie maleńkich deseczek, przeważnie owali na napisy - skąd Wy je bierzecie? Ja nie potrafię znaleźć Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl