Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymysły ANI :D konik po liftingu str 11
#21
Spękania cudne ( bo mnie nie wychodzą)

Świeczniki koronkowe świetne Wink Na butelkach błysk, że ja cię nie mogę Wink))
Odpowiedz
Reklama
#22
Pięknie Ci wyszły te świeczniki Smile Co do butelek, podpiszę się pod uwagami Maloli, zwłaszcza ta wstążeczka na cytrynkach gryzie, i materiałowo, i kolorystycznie. Poza tym super Smile
Odpowiedz
#23
Już mi lepiej jak przeczytałam kilka pozytywów bo już chwilami się zastanawiałam czy coś ze mnie będzie . Dziękuje Wam za wszystkie uwagi bo wezmę je znów do serca i poprawię przy następnych sztukach Big Grin Chyba już zaczynam kumać z tym lakierowaniem ale z resztą wykończeń najwyraźniej jeszcze trochę wody upłynie ..Dlatego przygotujcie się na zalanie kolejnymi "sztukami" które zostaną wykonane w najbliższym czasie jak tylko przetrawię i przemyślę kolejne uwagiSmile Dam radę w końcu Big Grin Mam nadzieję. Idę zatem montować krzesełko i na dniach coś wstawię. Miłej niedzieli buziaki dla Was Kochane Smile
Odpowiedz
#24
Koronkowe świczniki i ten fioletowy też... Wink
Fajnie, że zapał Cię nie opuszcza Smile
Odpowiedz
#25
Długo mi zeszło ale w końcu musiałam skończyć bo dziś wybieram się do siostry. Zanim jeszcze urodzi i ja zanim urodzę trzeba się spotkaćSmile . W czerwcu mieli drugą rocznicę ślubu więc pomyślałam, że warto z tej okazji coś sprezentować i do wcześniej wykonanych świeczników dorobiłam pudełko. Powiem szczerze, że lakierowanie i szlifowanie mnie wykończyło zarówno psychicznie jak i fizycznie;/ Zrobiłam transfer napisów tych wewnątrz na lakier ( pierwszy raz) i na zdjęciach trudno było to ująć ale widzę przejście pomiędzy- różnicę kolorów. Próbowałam podmalować to białą farbą i troszkę widać mniej ale jak się ktoś przyjrzy to widać, że napis jest na ciemniejszym tle. Niestety w tym przypadku nie wiem co zrobiłam źle , może za dużo naokoło papieru zostawiłam ;/, Będę próbować dalej . Póki co zgodnie z radami zapoznałam się z całym wątkiem transferów po raz drugi i tam znalazłam przydatne informacje Big Grin co o transferów więc jak się wyrobię to jeszcze dziś wstawię pudełko dla maleńkiej Smile a jak nie to w poniedziałek po powrocie.
Proszę zatem o opinie na co zwrócić jeszcze uwagę i nad czym popracować w pierwszej kolejności.

Tak wygląda w komplecie ze świecznikami     ,
To środek gdzie widać właśnie te przejścia     ,
tutaj też środek     .
Transfer na medium     tez nie wiedzieć czemu ale kolorowe wychodzą mi lepiej niż czarno białe w czarno białych zawsze coś mi nie wyjdzie choć też do dopracowania i treninguBig Grin.
Póki co miłego życzę słonecznego dnia i uśmiechu na twarzy ja się zbieram na wyjazdBig Grin
Odpowiedz
#26
Świetny pomysł na prezent. Szkatułka-skrzyneczka cudnie pasuje do świeczników.
Pierwszy transfer i bardzo dobrze poszło ( mnie nadal nie wychodzi)
Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Transfer ten zdjęcia nie pierwszy co prawda bo kilka już próbowałam ale z opłakanym skutkiem.Dlatego ten w sumie można uznać za pierwszySmile tutaj to zdjęcie było ciut większe ale musiałam to obrobić serwetką co by nie było widać szkaradztwa Big Grin więc troszkę zamaskowałam i nie widać najgorszego. Miały być na początku same świeczniki ale potem u Decu dream widziałam bejce na skrzyneczce dla siostry i chciałam tez spróbować. Z godzinkę wyjazd jupiBig Grin Zapomniałabym bardzo się cieszę,ze się podoba Smile dziękujęSmile
Odpowiedz
#28
A ja nie widzę żadnych niedociągnięć w transferze - ślepa jestem? Mnie się podoba tak, jak jest i już! Siostra będzie zadowolona Smile A te napisy wewnątrz to jak na emalii, pięknie się błyszczą Smile
Odpowiedz
#29
Śliczny komplet Smile Nie mam się czego czepić, no może tak troszkę tylko kompozycji napisu wewnątrz pudełka. Gdy przygotowuję tekst w WordArcie, zawsze ustawiam dokładny rozmiar w cm i szkolną linijką sprawdzam na przedmiocie dopasowanie. Na oko zwykle nie wychodziło mi - albo za mały, albo za duży.
I jak, spodobało Ci się bejcowanie? Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#30
Żeby nie powtarzać że dziewczynami - bardzo fajny , napisze podoba mi się Twój prezentSmile. Ale się wysiliłam Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl