Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymysły ANI :D konik po liftingu str 11
#11
Prac ogrom, też na początek zawaliłam dziewczyny swoją..... tfu..rczością Wink
A dziewczyny szczerze i z dobrego serca udzieliły Ci już swoich rad, ja się tylko podpisuję pod nimi Smile Jedno jest pewne: będzie lepiej, bo musi Wink
Odpowiedz
Reklama
#12
ojojoj! ile prac. Dziewczyny się już odniosły do ilości i do wykończenia prac. Wykończenie to jest coś, na co zwracam uwagę dzięki forum właśnie. Wielokrotnie dochodziłam tutaj do wniosku, że nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy. Choć w sumie często to jak się zacznie determinuje efekt końcowy Big Grin pomijając rozprawy filozoficzne, mogę wyrazić zrozumienie dla Twojego zapału Smile wierzę, że dzięki niemu powstanie jeszcze wiele dobrych prac Smile
Cieniowania na taborecie bardzo udane, to fakt. Co do pierwszych rzutów prac, może uda mi się im przyjrzeć w wolnej chwili.
Odpowiedz
#13
Dużo fajnych i ciekawych prac. dziewczyny dużo napisały ale wiem, że początki zawsze są trudne. Też to przerabiałam ( a czasami robię i teraz wiele błędów z tej racji, że jestem w gorącej wodzie kąpana ) Wink
Odpowiedz
#14
No, no , pięknie podcieniowałaś ten motyw maczkowy Smile Ja bym zostawiła tylko te zewnętrzne ozdoby, środek bym dała gładki, ale ja jestem z zamiłowania minimalistką Wink
Odpowiedz
#15
Wiem, że czasem kusi pobawić się technikami Smile Maki super!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#16
OjejSmile
Super jesteście i naprawdę bardzo serdecznie Wam dziękuję za opinie i rady. Na pewno będę zwracać więcej uwagi na wykończenie no i żeby nie przesadzić. Maczki robione jako jedne z ostatnich i uczę się właśnie cieniować cały czas ale bardzo się cieszę ,że wyszły chociaż one i się podoba. Może jednak z czasem coś ze mnie będzie Big Grin Muszę też przyznać racje Decou Dream, że faktycznie chciałabym różnymi technikami wiele bo chce się nauczyć i może jak tak teraz patrze to nie do końca to gra na tym taborecie. Drugi zrobię inny Smile hihi nie będzie na pewno taki sam Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#17
Aniu, najfajniejsze jest właśnie to odkrywanie Smile Wszystkie wiemy, ile to sprawia radochy Smile I dobrze, bawmy się, odkrywajmy - i techniki, i siebie, swój styl. Każda z nas przechodziła ten etap. Ma on w sobie dużo dziecięcej radości. Cudne uczucie! Twórz i pokazuj Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#18
Bardzo fajny taborecik, zwłaszcza nóżki po zewnętrznej stronie. Uwielbiam makowe motywy Heart
"Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać."
Walt Disney
Odpowiedz
#19
Dałyście mi do myślenia i wzięłam się za siebie a dokładnie za szlifowanie i lakierowanie póki co dokończyłam świecznik- wzór spotykany niemal wszędzie serwetki. Co o tym sądzicie czy to już wystarczy czy jeszcze się męczyć ? Użyłam tym razem lakieru Flugger pół mat.             Czy takie zdjęcia są wystarczające czy jakoś jeszcze inaczej je zmniejszać?

jeszcze jeden świecznik lakierowany aqua gel tylko jedną warstwą a wcześniej 3 Domaluxa. Proszę o opinie Smile        

           
Oto moje pierwsze butelki zrobione już jakiś czas temu. Butelki chyba nie są dla mnie ciężka sprawa z nimi była ;/ Pierwsza na nalewkę cytrynową Big Grin

                Druga na malinówkę Big Grin Butelki wykończone lakierem Jachtowym.
Odpowiedz
#20
Aniu, piękne postępy. Świeczniki Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl