Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymysły ANI :D konik po liftingu str 11
#1
                    HejkaSmile

Obiecałam i słowa dotrzymam. Troszkę to trwało jednak coś tutaj postaram się dodać. Proszę jednako szczere opinie i budująca krytykę. Jak napisałam w wątku w witalniku decoupage pochłonął mnie jakiś ponad rok temu w miarę możliwości i wolnego czasu coś czytałam i potem naklejałam lakierowałam szlifowałam i tak w kółko. Dziś dodam kilka prac które były moimi pierwszymi a jako,że nie ma ich wszystkich aż tak dużo reszta też nie będzie jakaś wybitna dla niektórych.
Tak więc teraz dla osób o mocnych nerwach Big Grin uwaga uwaga ..!! oto i moje wymysły artystyczneSmile Jak tylko trochę się odkopię zgram nowsze zdjęcia i dodam . ObiecujęSmile Póki co opiniować krytykować i doradzać proszę w każdym temacie żebym mogła coś następnym razem lepiej podziałaćSmile

                   

Mogłam wgrać do postu tylko 5 zdjęc więc teraz będą kolejne odsłony Big Grin

I kolejne..
Trzy zdjęcia z motylami to góra i wnętrze szufladek z pudełka .

                    dopiero tutaj reszta motyli, róża to przód pudełka

                   

                   

    Już ostatnieSmile


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#2
Ale duuuużo Smile W związku z tą ilością napiszę coś więcej dopiero wieczorem, jak poślę dziecko spać, bo teraz nawet pooglądać porządnie nie mam jak przy takiej ilości Wink Ale po krótkim zerknięciu już widzę kilka moich ulubieńców.
Odpowiedz
#3
Ileż prac! Ciężko o każdej coś napisać, więc spróbuję po całości Smile
Aniu, widać, że Cię to wciągnęło i sprawia Ci radość odkrywanie nowych możliwości. Czasem myślę, że warto jest przystopować, nie spieszyć się. Lepiej w 2 tygodnie zrobić 1 dopieszczoną rzecz niż 5, którym przy bliższym zerknięciu brakuje lakieru, szlifowania czy wtopienia serwetki w tło. I u mnie musiało minąć trochę czasu zanim zrozumiałam, że papier ścierny to nie opcja, ale konieczność Smile
Najbardziej spodobała mi się morska szkatułka Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#4
Pudełeczko HOME zabieram. O pozostałych właścowie wszysko napisała DeDuś-ka.
Wiem jak to jest kiedy rozpiera "dekupażostwo". Przerabiałam ten etap ... Smile
Odpowiedz
#5
A ja porywam pierwszy w fioletach chustecznik Smile

De De i u mnie tak był...a może jeszcze jest, że "tworzę"(tworzyłam) na potęgę...ale niestety nic ciekawego :/
Odpowiedz
#6
Masz dobry potencjał, ale zgodzę się z DD - wolniej, nieco mniej a staranniej, papier ścierny przyjacielem jest Smile
Ale tak jak pisałam wcześniej i tak mam kilku ulubieńców: podobają mi się lawendowe, te na drewnie, bez podmalowań i ta różano-motylkowa komódka. Dopisałabym pewnie jeszcze kilka, ale przeszkodziło mi właśnie nie do końca dopracowane wykonanie.
Mnie też daleko do perfekcji, ale staram się uczyć tu od dziewczyn, jak to powinno wyglądać i po x skopanych co nieco tworkach, coraz bardziej doceniam wolniejszą, staranniejszą pracę Smile

A co do fotek, to faktycznie, jak już Muszka pisała, przydałyby się lepsze... trudno się ogląda i nie wszystko widać.
Odpowiedz
Reklama
#7
Podpiszę się pod dziewczynami. Bardzo dużo zdjęć, są one małe i ciężko coś na nich zobaczyć, co za tym idzie trudno cokolwiek powiedzieć. Limit 5-ciu zdjęć jest właśnie po to aby na raz nie wstawiać tylu zdjęć, bo ciężko się potem odnosić do każdego po kolei Wink zazwyczaj wstawiamy 4-5 zdjęć (maks.) jednej pracy pokazanej z kilku stron, ujęć i wtedy komentujemy i doradzamy Smile
Odpowiedz
#8
    No i już coś więcej wiem SmileBędę się od Was dziewczynki uczyć i mam nadzieję ,że z czasem przejdzie mi ten etap i każda następna praca będzie lepsza i wykonana staranniej . o prostu ja bym chciała już teraz to i to i to i tamto zrobić w końcu tyle możliwości a czasu za mało i chyba stad to się bierze. A jak z dwa miesiące się maleńka urodzi to chyba jedno pudełko rok będę robić jeśli znajdę czas ale obiecałam sobie,że postaram się to wszystko ogarnąć jakoś i mąż ma mi pomóc w znalezieniu czasu na moją pasję . Oby dotrzymał słowa.Smile Póki co zamówiłam wczoraj 3 koniki drewniane takie małe do pokoju bo u mnie teraz "wysyp" dzieci jak nie było to tak w jednym czasie będziemy rodzić z siostrą i przyszłą szwagierkąBig Grin I kilka pudełek. Takie oto koniki zdjęcie jest z internetu. Chciałam zrobić w szarości z błękitem jeden, drugi biel taki postarzony a na trzeciego nie mam pomysłu . Ogólnie ma być dla jednego chłopczyka i dwóch dziewczynek. Dla mojej Karolci właśnie nie wiem co zrobić bo pokoik pistacjowy- brzoskwiniowy a dodatki różowo fioletowe ogólnie kolorowo będzie. Jak myślicie konik taki kolorowy mógłby być ? czy może bardziej właśnie coś spokojniejszego ?
Odpowiedz
#9
To znowu ja Smile Zgrałam zdjęcia z aparatu więc co jakiś czas będę Was tu napastować Cyklop póki co przedstawiam taboret kuchenny . Jako,że nie zrobiłam zdjęcia przed to na załączonym obrazku widać jego bliźniaka. Wykończyłam lakierem jachtowym śmierdziało strasznie wiem nie powinnam ale ładna pogoda była więc szybko poszło . Pod lakierem jachtowym było kilka warstw akrylowego. Musę się przekonać co i w jakim tempie żółknie więc jego brat będzie tylko akrylowym pomazany.Może te zdjęcia bardziej się nadają do wglądu.            
Odpowiedz
#10
Ta zewnętrzna noga jest cudna Smile Ładnie podcieniowane kwiaty. Wewnątrz mi trochę mniej leży, jakoś mi sie gryzą trochę te czarne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl