Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymysły ANI :D konik po liftingu str 11
#81
Teraz na 6 Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#82
Przesłodkie te koniki idealny prezent dla maluszka :-) Wolałabym je w wersji matowej, ale być może to kwestia lampy od aparatu.
Odpowiedz
#83
kochane jesteście Smile dziękuję Wam bardzo serdecznie za mobilizację i wszystko wszystko inne miłe słowa i naukiSmile Decou Dream dziękuję postaram się być dla mojej Karolci najcudowniejszą mamą a i będę ją kiedyś uczyć decu jak będzie chciała i powiem jak to takie dobre wróżki ciocie mnie kiedyś nauczyły. Dziękuję i już pracuję na pudełkiem do sesji zdjęciowej dla Karolci
więc niedługo coś pokażę i mam nadzieję na kolejne szczere komentarze żebym mogła doskonalić moje liche jeszcze umiejętnościBig Grin Ale mi miło się zrobiło a miałam taki kiepski humor dziś . Super ,ze jesteście.
Odpowiedz
#84
No widzisz kochana - nasze forum nie tylko uczy ale też poprawia humor Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#85
Konik wygląda teraz bajkowo Wink) Pięknie błyszczy Wink

(08-08-2015, 10:55 PM)arttmake napisał(a): Podrobiłam trochę złotą pastą bo mi się transfer wykulał za bardzo a że szkoda mi było wszystko szlifować to podrobiłam właśnie tło włosy i gwiazdki Smile Jeszcze nie wiem czemu ale jakoś wyczucia nie mam przy kulaniu i zawsze coś popsuje potem muszę ratować.
Słonko. ja to wykulam zawsze dziury dlatego u mnie transferów niet Wink))
Odpowiedz
#86
Super, że Ty jesteś z nami Hug
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#87
Ja się bardzo cieszę,że Was mamBig Grin
Odpowiedz
#88
Cudnie teraz ten konik wygląda, warto się było pomęczyć Smile
Odpowiedz
#89
Warto oj warto ale naprawdę czasami czułam się jakbym dostała kopytemWink
Odpowiedz
#90
Mery... ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl