Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymysły ANI :D konik po liftingu str 11
#61
Pamiętam takie krzesełka. Umowocześniłaś zgrabnie ten kultowy dziecięcy mebelek Smile
A serduszko - warto było Smile
Odpowiedz
Reklama
#62
Podziwiam Was za decupażowanie przedmiotów typu stołki , krzesełka, szafki i tym podobne Smile. Ja mam taki półko-wieszak i nie mogę się za niego nikak zabrać. Twoje krzesełko świetne . Lubię wszystkie motywy dziecięce . Nie wiem dlaczego ale tak juz mam Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#63
Wiolka, może to instynkt.? Wink
Odpowiedz
#64
Krzesełko jest świetne. Fajnie, że tak przechodzi z pokolenia na pokolenie.
Niby prosty mebelek. Żadne tam cudo a za to ile wspomnień z nim związanych będzie Wink
Odpowiedz
#65
No to nad zdjęciami popracuję Smile
Ataner dla Ciebie od razu wstawiam oparcie :     (do zdjęć to ja zdolności nie mam żadnych;/) ale kiedyś będzie lepiejTongue

Tak wspomnienia są co prawda jakoś bardzo dużo nie pamiętam ale sentyment jestSmile Mam nadzieję, że do czasu jak korniki go nie zjedzą to jeszcze kilka pokoleń będzie je użytkować .
Wiolka42 fajnie że Ci się podoba a dziecięce motywy w najbliższym czasie staną się pewnie i moimi ulubionymiBig Grin

Grarut jak wyrośnie to będę musiała pomyśleć o następnym użytkowniku Big Grin W razie potrzeby przemaluje w innej tonacji Smile

Bardzo dziękuję dziewczyny za wpisySmile życzę wam pogodnego i twórczego dniaSmile
Odpowiedz
#66
Bardzo dziewczyńskie i śliczne Ci wyszło to krzesełko, na pewno będzie ulubionym siedziskiem Wink
Odpowiedz
Reklama
#67
Dziękuję za miłe słowa.Bardzo mnie cieszy, że się podoba bo mnie to bardzo mobilizuje i sprawia,ze chcę więcej i za każdym razem jeszcze lepiej.Już szykuje kolejne zdjęcia tym razem koniki póki co musiałam dokończyć dla mojej Karolci bo do Laury już pojechał a chciałam Wam pokazać dwa od razu dla Laury     ,     a dla Karolci     ,     . Rodzicom Laury bardzo konik przypadł do gustu sądzę, że będzie to fajna pamiątka i ulubiona zabawka mojej siostrzenicy. Konik Karolinki jak tylko przyjdzie na świat i starczy mi sił na pewno zostanie dodatkowo ozdobiony transferem z ważnymi danymiBig Grin. Za chwilę biorę się za kolejne więc do wieczora a póki co życzę Wam uśmiechu na twarzy aby Was dobry nastrój nie opuszczał Smile
Odpowiedz
#68
Koniki są śliczne i pomysłowo ozdobione Smile Tylko mam wrażenie jakby jednak trochę za mało się widziały z papierem ściernym (przed lakierowaniem), zwłaszcza na płozach. Same koniki gładkie, ale na płozach widać kostropatki i nierówności farby.
Odpowiedz
#69
Cavi masz rację. No nic tu nie umknie Wink I dobrze bo to nauczy mnie żeby zwracać uwgę na szczegóły i nie śpieszyć sięSmile. Nie wiedzieć czemu skupiłam się na tułowiu konika a płozy u Karolinki po macoszemu jakoś tak ;/ Pewnie dlatego ,że wiedziałam,że wkrótce coś i tak tam będę dłubać. Ehh .. idę to zeszlifować a u Laurowego konika się bardziej przyłożyłam Nawet jak co to nie ma jak go poprawić bo już daleko jest Smile
Odpowiedz
#70
Już się robiSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl