Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymysły ANI :D konik po liftingu str 11
#51
Będzie dobrze, na pewno. Poleży sobie, nabierze sił. Ale potem jak sobie odbije... Będzie zywiołek.
Odpowiedz
Reklama
#52
No to teraz mając tyle dobrze życzących cioci wiem,że będzie dobrze. Jesteście Kochane i dziękuję Wam za wszystkoSmile
Odpowiedz
#53
Dużo prac i jakie różnorodne.Bardzo podoba mi się komplet ślubny z koronką.Moja ulubiona serwetka.Robię teraz dla przyjaciółki blejtram z okazji jej pierwszej rocznicy ślubu i uważam,że takie prezenty sprawiają dużą frajdę obdarowanym.Pudełko z Aniołkiem piękne.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#54
Jestem znowuSmile Pogoda mnie wykańcza;/ Ledwo mam siłę żeby cosik zrobić ale magnes został odnowiony i wyglądał końcowo tak:     a wcześniej tak:    
I co sądzicie ? Bez tego szablonu mim zdaniem o wiele lepiej a za podpowiedzią abask Wink domalowałam trawkę tak jak potrafiłam. Smile kończę lakierowanie kolejnych rzeczy więc wkrótce kolejna porcja moich "zdolności" Big Grin
Odpowiedz
#55
Polakierowane o niebo lepiej Smile A bez szablonu wydaje mi się, że jest lepiej.
A jak tam Twoja maleńska siostrzeniczka? Rośnie?
Odpowiedz
#56
Teraz jest cymes Smile
Odpowiedz
Reklama
#57
Zdecydowanie lepiej Smile))
Twoja trawka jest super udana Wink
Odpowiedz
#58
Oj super, że Wam się podoba i dziękuję bardzo bo muszę przyznać,że mi też się podoba Big Grin Specjalnie dałam zdjęcie przed i po żeby uwidocznić różnicę i poprawę . Lakier oczywiście zgodnie z regułami wpojonymi forum lakierowany szlifowany lakierowany i tak do utraty cierpliwości Smile ale za to efekt mi pierś z dumy rozpiera ( może to niezbyt skromne ale tak mnie to cieszyBig Grin )bo naprawdę widzę u siebie za każdym razem poprawę i to daje mi radośćBig Grin
Cavi dziękuję Laura już zaczyna nabierać sił i wagi przede wszystkim pomalutku ale jest lepiej o czym świadczy sam fakt że dziewczyn są już w domu z daleka od szpitala. Jeszcze tylko kilka konsultacji ale będzie dobrze już jest Big Grin
Idę lakierować jutro cosik więcej może się uda pokazać. Zostało mi jeszcze tylko klika tygodni więc póki dam radę muszę to wykorzystać bo potem mój czas wypełni co innego a raczej ktoś innySmile Już się doczekać nie mogę i odliczam dniSmileaż zobaczę moją Królewnę Smile
Odpowiedz
#59
Cieszę się, że Laura silniejsza, fajna dziewczyna z niej na pewno wyrośnie Smile
Super to uczucie, ja zaczyna człowiekowi lepiej praca wychodzić, prawda? Masz pełne prawo czuć się z siebie dumna Smile
Odpowiedz
#60
Cieszę się,że jesteście bo to dzięki Wam się rozwijam i widzę pewne rzeczy. Każdy następny ozdabiany przedmiot jest dopracowywany w miarę moich umiejętności. Z Waszych rad chętnie korzystam dlatego cieszy mnie kiedy piszecie co jeszcze można by było dopracować zmienić albo na co zwrócić uwagę . Serdecznie Wam dziękuję i przedstawiam krzesełko dla Karolinki. Robiłam je od maja, pierwsze zdjęcie jest już po częściowym ściągnięciu kilku warstw starej emalii, która miała ponad 40 bo tyle ma to krzesełko. Kiedyś było u koleżanki mojej babci która chciała go wyrzucić.Moja babcia je przygarnęła i tak sobie u niej leżało do czasu kiedy moja siostra mogła już na nim siadać a po paru latach i ja. Teraz to ja chciałam żeby moja córcia mogła z niego korzystać. Wiem, że jeszcze dużo czasu upłynie zanim usiądzie ale nie wiadomo jak z tym czasem będzie więc dostanie je w spadku już teraz.

Po ściągnięciu emalii:    
I gotowe :    
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl