Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymysły ANI :D konik po liftingu str 11
#41
Malgano, w sklepach z drewienkami często są jako magnesy (z nie przyklejoną taśmą magnetyczną), albo jako przedmioty do zdobienia. Małe drewienka bedące elementami bożuterii do dekupażu (kolczyki) przystosowuję do potrzeb (zaklejam dziurkę szpachlą i... dalej zwyczajnie - farba...). Np. w Drewlandii są, albo w Wycinance. Czasem też używam papierowych (gruby karton) - też Wycinanka.
Odpowiedz
Reklama
#42
Aaa!!!To mało rozgarnięta jestem Wink Myślałam o kolczykach ale nie wpadłam na załatanie dziurek - guuupia jakaś ze mnie Smile
Odpowiedz
#43
Serduszko na pierwszą rocznicę jest bardzo fajne. Lakier (+papier ścierny) wiadomo Smile Jeśli chcesz zrobić coś z tym szablonem u dołu, to może poprzecierasz go papierem ściernym, by wyglądał na mocno złachany?

I ja bym zrezygnowała z gipsowego aniołka, jakoś mrocznie mi się kojarzy.
Najbardziej podoba mi się owal z imieniem. Oby "Laura" zostało! Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#44
Ja też lubię pobrokacić Wink))

Skrzyneczka bardzo ładna. Śliczny motyw ale ja też bym zrezygnowała a gipsowego aniołka w środku. Ze względów praktycznych. Przy wkładaniu przedmiotów do środka trzeba będzie uważać na to, aby nie zniszczyć aniołka. Gips jest kruchy.
Odpowiedz
#45
Aniołek musi zostać żeby pilnować i strzec Laury. Laura urodziła się dziś w nocy o miesiąc za wcześnie obecnie przebywa w inkubatorku więc aniołka nie możemy jej pozbawić.Smile Jest maleńka waży 2500 i dostała 8 punktów. Te owale to u mnie nie są drewienka tylko odlewy gipsowe. Zakupione w Inspirello plastikowe foremki wypełnione gipsem ceramicznym, pomalowane białą emalią Luxens potem wielokrotnie lakierowane i na koniec aqua gel. A z serduchem będę dzielnie walczyć od dziś. Nie mam na to za wiele czasu bo musi wrócić do Wałbrzycha najprawdopodobniej już jutro lub za dwa dni bo pojedzie moja mama pomóc szwagrowi wszystko przygotować zanim siostra wyjdzie ze szpitala jeszcze.Więc idę brać się do robotyBig Grin Papier ścierny "mój przyjaciel"Big Grin Pożyczy któraś "chińczka" bo może jeszcze konika bym skończyła.
Odpowiedz
#46
Hania! Hania ma Chińczyków! Na pewno!

A małej Kruszynce życzę dużo sił i zdrówka.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#47
Słonko. Będzie dobrze Wink

Mojej sąsiadki wnunio urodził się w styczniu w piątym miesiącu ciąży. Waga 1100g i 32 cm. Dostał tylko 1 punkt a teraz to już fajny chłopczyk ważący blisko 6 kg Wink))

Podrzucę ze trzech Chińczyków Wink))
Odpowiedz
#48
Dziękuję Wam kochane. Po prostu bardzo się martwię w końcu to moja siostrzenica.Pewnie dlatego też wspominam o tym chociaż wiem,że to nie miejsce do smutnych czy martwiących rzeczy. Zajmę się dalej ścieraniem potem lakierowaniem i może będę mniej myśleć.
Odpowiedz
#49
Zdrówka i dobrze czuwających aniołków dla malutkiej Smile A to forum to nie tylko decu, zawsze można się też podzielić swoimi smutkami i radościami.
Odpowiedz
#50
No, jak tyle pozytywnej energii popłynęło do Laury, to nie ma inaczej, musi być dobrze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl