Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasyczny,prosty chlebak str 6
#51
@ grarut co to za pomysł ? Big Grin Pociesza mnie fakt,że najwidoczniej nie tylko ja czasami poddaję się tym chochlikom o których mówi Virgo Wink
Odpowiedz
Reklama
#52
Szacun za transfer . Ja dziś chciałam zrobić taki malutki i się spitolił Sad. Kiedyś mi wychodził - teraz nie chce .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#53
Delilah napisał(a):Pociesza mnie fakt,że najwidoczniej nie tylko ja czasami poddaję się tym chochlikom o których mówi Virgo Wink
Każdy od czasu do czasu takim ulega. Nie ma zmiłuj.
Ty nad swoimi teraz zapanuj. Śliczota w prostocie. Brawo.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#54
Klasyczny, prosty chlebak, klasycznie bardzo mi się podoba Wink nic dodać nic ująć, ja osobiście uwielbiam prostotę Smile
Odpowiedz
#55
Bardzo udany transfer i ładne przecierki Smile na tym etapie wygląda bardzo fajnie, ale rozumiem Twój dylemat i nie pomogę Big Grin
Odpowiedz
#56
Trochę mnie tu nie było i prosze zdolniacha jaka nam się pojawiła na forum. Już nie świeżynka a doświadczona decoupażystka próbująca tego i owego. Mnie się Twoje prace podobają.Są różnorodne i ciekawe.Gdyby Hanka nie zabrałą Lawendy to ja bym to zrobiła.Moja Lawenda w ogrodzie obrodziła jak zawsze w pachnace kwiecie i kusi zapachem.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
#57
Chlebaczek delikatny w ozdobach ale to jego wielki urok!Smile
Odpowiedz
#58
Chlebak faktycznie oszczędny w ozdobach, ale przez to wyszedł klasyczny Smile W sam raz do delikatnej kuchni. Ja mam dość kolorową, ale zawsze marzyła mi się delikatna, w jasnych kolorach. Wtedy bym taki zakupiła na bank Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#59
Na chlebakach ostatnio oko zawiesiłem, Twój tez mi się podoba Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl