Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasyczny,prosty chlebak str 6
#11
Dziękuję wam dziewczyny bardzo za komplementy Wink właśnie siedzę sobie w pracowni i popełniam kolejne twory Smile taka komódka segmentowa z otwartą górą,właściwie to po prostu 3 wkłady/szuflady po starej mini szafeczce. Może jeszcze dziś wrzucę zdjęcia Wink

Będę jeszcze przez chwilkę trochę tajemnicza i zapytam czy paski blady róż albo jasna szarość ? Obydwa kolory by pasowały,ale nie mogę się zdecydować Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Na takie pytanie to trochė trudno dać odpowiedź, jak się nie widzi tworu Big Grin Który kolor bardziej lubisz, ten wybierz, jeśli oba pasują Smile
Ja wolę szary Wink
Odpowiedz
#13
Czyli chyba jednak postawię na szarość to była pierwsza myśl Wink
Odpowiedz
#14
Twórca decyduje Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#15
Losując w ciemno - szary Wink
Odpowiedz
#16
Ja róż Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#17
Fajne prace. Każda jedna mi się podoba Smile
Odpowiedz
#18
Łomatkozcórko!!! Ależ napopełniałaś a podejrzewam, że to tylko marny ułamek Twojej twórczości Smile
Zakochałam się we wszystkim, nawet pionowe ptaszęta mi nie przeszkadzają, choć.... Ale nie, też są piękne Smile Dawaj jeszcze! Big Grin

A nie może być i szarość i róż? Te dwa kolory mogą się bardzo ładnie komponować, tylko trzeba dobrać odcień a w tym jesteś na pewno dobra Smile
Odpowiedz
#19
Bardzo ładne prace! Śliczne kompozycje i dbałość o szczegóły. Fajny pomysł z pierwszą butelką (zostawiona część szkła, ładnie połączone tymi zawijaskami). Rzeczywiście szkoda tego bocznego ułożenia wzoru z ptaszkami, ale rozumiem, że żal było ciąć róże Wink na jaju, jak dla mnie, za dużo dodatków - perełki, kokarda, pióra... ograniczyłabym się tutaj Smile ale za to inne prace bardzo spójne - np. przecierany listownik (bo to listownik?) i pudełko prostokątne bielone/ przecierane oraz to okrągłe z różami. Super!Smile
Odpowiedz
#20
Bardzo ładne prace - spójne, wyważone, ładnie skomponowane. Smile Jak na mój gust, na jaju zbyt dużo się dzieje, ale reszta jest super. Nawet te ptaszki mi nie przeszkadzają jakoś bardzo. Wink
"Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać."
Walt Disney
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl