Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasyczny,prosty chlebak str 6
#1
W celach organizacyjnych i porządkowych zastosuję się do porad moderatorów i scalam cały wątek,mam nadzieję,że te zdjęcia będą dla was bardziej czytelne i łatwiejsze do analizy. Niestety na nic lepszego w tej kwestii mnie już nie stać.. Wink


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#2
Odnośnie prac z poprzedniego posta Wink


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#3
Najbardziej do mnie przemawia biała półka, a najmniej pierwsza z prac, ta z różami. Okrągłe pudełko również mi się podoba. Świece podziwiam, nigdy nie robiłam, a ciekawią mnie Smile Może kiedyś...
To okrągłe pudełko to metalowe, czy sklejka?
Odpowiedz
#4
Świece to nic trudnego tylko trochę się trzeba namachać łyżeczką i uważać aby zbytnio wosku nie nadtopić Wink okrągłe pudełko to metalowa puszka po (bardzo smacznych ;3) ciasteczkach maślanych Smile
Odpowiedz
#5
Mnie się podobają wszystkie prace ale najbardziej to pierwsza butelka za świetny pomysł i wykonanie. Do tej butelki to by się przydała druga świeca bo świetna i pudełko ale nie wiem które, bo mi się wszystkie podobają Wink))
Odpowiedz
#6
No to już popróbowałaś tego i owego. Całkiem ładnie Ci idzie. Butelki bardzo, bardzo jak dla mnie. Właściwie wszystko mi sie podoba. No może to jajo... i kukardka i piórka... Jak dla mnie za dużo tych dodatków. Ptaszkowa skrzyneczka niezmiernie mnie intryguje - cykniesz więcej fotek..?
Odpowiedz
Reklama
#7
I mnie się podobają Twoje prace. Widać w nich talent do kompozycji, zabawę dodatkami i umiejętność transferu. Super Smile Najbardziej podobają mi się świece i pierwsza butelka Brawo!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#8
@Virgo_777 Niestety nie mam takiej możliwości,aby zrobić jej więcej zdjęć (przynajmniej na ten moment) ponieważ ptasia szkatuła została już odkupiona przez moją koleżankę.. (wcale jej sprzedać nie chciałam.. ;p) ale jeśli pojawię się u niej to będę pamiętać aby zrobić kilka innych fotek Wink

@malola Dziękuję bardzo,Twoje prace też są ładne i pomysłowe,takie nietypowe Wink

Wszystkim wam dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa i zaraz zacznę się zabierać do oglądania waszych na pewno ślicznych prac Wink

@grarut tak jak mówiłam nie chciałam stracić róż,a właściwie większości motywu. Gdybym zrobiła je w poziomie zostałyby same ptaki. No nieważne,szkatułka i tak ma już swojego właściciela jak pisałam wyżej. Za radę dziękuję,będę pamiętać następnym razem Smile
Odpowiedz
#9
Mi się podobają wszystkie twoje prace Smile ładnie skomponowane, wyważone nie przesadzone, super Smile
Odpowiedz
#10
Wszystko mi się bardzo podoba . Fajnie wykończone widać że włożyłaś w te prace nie tylko dużo czasu ale i serca Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl