Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasyczny,prosty chlebak str 6
#41
jak można nie lubić zapachu lawendy.. Big Grin co do innego zdjęcia nie bardzo wiem jak go (słoik) inaczej "ująć" i teraz ciężko mi było pokazać cokolwiek Tongue a pudełeczko nabyłam w empiku Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
Pudełko mi się bardzo podoba (zwłaszcza od tej strony bez napisu Tongue), słoik też ładny, jednak ta ozdoba na wieku wydaje mi się za ciężka. Jednak może to rzecz tej przejaskrawionej kolorystyki, na żywo na pewno wygląda lepiej Smile
Odpowiedz
#43
Widzę, że i Ty zaglądasz na inspirello Wink
Twoje prace podobają mi się bardzo - starannie wykonane i ze smakiem. Wiem, że tu jakieś kradzieże słojów były, ale nie wiem - czy niebieski się ostał? bo ja bym gwizdnęła z chęcią...
Odpowiedz
#44
Witajcie,po dość długiej przerwie (mam dość napięty grafik na te wakacje dlatego w kolejce do decoupage mam jakieś 6-7 przedmiotów ;P) przedstawiam wam chlebak Wink Bardzo prosty dwa kolory farby kredowej preparat do zadrapań i przetarć,transfer poprawiany farbami akrylowymi ( bo nie do końca spodobał mi się tu efekt transferu na nitro Big Grin ) całość pokryta akrylem satynowym. I teraz pytanie czy zostawić jak jest czy coś jeszcze dodać ? O dziwo podoba mi się taka prostota,ale jakaś część mnie chciała by tam coś jeszcze gdzieś upchnąć,ale nie wiem,czy warto ? Wink


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#45
No mi się podoba taki jak jest ale znając mnie tez bym pewnie coś tam upchnęła i tym sposobem przedobrzyła. Mi się podoba taki klasykBig Grin
Odpowiedz
#46
Wygląda bardzo ładnie ale gdyby był mój to też bym pewnie jeszcze coś wcisnęła Wink
czeka mnie robienie chlebaka więc sobie z chęcią popatrzałam Wink
Odpowiedz
Reklama
#47
Mnie się podoba tak jak jest i nic bym już nie dodawała Smile A co to za preparat do przetarć?
Odpowiedz
#48
@cavi pentart wypuścił taki specyfik,a nazywa się vintage effect czy jakoś tak Wink
Odpowiedz
#49
Zostaw, taki jest piękny Smile
Odpowiedz
#50
No tak, też pewnie jakiś chochliki by podpowiadały mojej głowie "doklej, dodaj, wepchnij...". Ale to zośliwce są te one. Zostaw chlebak. Pięknie wygląda!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl