Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gabowe garnki już ulepione
#41
Łubianka już nieźle wygląda.
Odpowiedz
Reklama
#42
A właśnie! Przypomniałaś mi: dawaj na budowlanym te swoje pergole! Jak to wyszło? Zdaje egzamin ta zasłona?
Odpowiedz
#43
Fajne pudła Smile Też miałam swoje dekorować, ale zrobiłam jedno i stanęłam.
Odpowiedz
#44
Dzięki Dziewczyny za dobre słowa Smile))

Jutro zrobię zdjęcia piergoli za dnia i wrzucę Smile
Odpowiedz
#45
Łubianka mi się podoba bo sama lubię je dekorować. Wink
Pudła po odnowie wyglądają super Wink
Odpowiedz
#46
(07-30-2015, 08:12 PM)cavi napisał(a): Fajne pudła Smile Też miałam swoje dekorować, ale zrobiłam jedno i stanęłam.

Ale, że na tym pudle...?

(07-31-2015, 11:28 AM)grarut napisał(a): Mam fajny papier od Virgo i tak się zastanawiałam co z nim zrobić, ale teraz już wiemSmile
To koniecznie zrób i pokaż, bo ja nie pamiętam który... naprawdę Sad
Odpowiedz
Reklama
#47
(07-31-2015, 06:05 PM)Virgo_777 napisał(a):
(07-30-2015, 08:12 PM)cavi napisał(a): Fajne pudła Smile Też miałam swoje dekorować, ale zrobiłam jedno i stanęłam.

Ale, że na tym pudle...?


No na szczęście nie, bo bym się zeźliła Wink
Odpowiedz
#48
Dziewczyny, a do pudeł używacie papieru do decoupage czy do pakowania prezentów? Bo ten do decou byłby troszkę drogi Sad Ja też teraz mam sporo pudełek, w które upycham drobiazgi do przeprowadzki i myślałam o tym, że będą do spalenia, ale widzę, że guuupio myślałam Wink Zatrzymam i będę miała na przydasie Smile
Odpowiedz
#49
Cavi Big Grin Wink
Kur...czaczki, ja jeszcze żadnej łubianki nie popełniłam...
Ale mam rowery i jeżynki... coś z nimi trzeba począć ( a może poczynić..?) Wink)
Odpowiedz
#50
Tu mnie jeszcze nie było wiec... Łubianka fajna taka inna niż te ,które do tej pory widziałam. Sama jedną zrobiłam zainspirowana twórczością na forum Wink A pudła bardzo ładneSmile Też chciałam kiedyś upiększyć moje ale niestety ciągle czasu brak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl