Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bombki
#1
Photo 
[Obrazek: mi874_SAM_1320.JPG]
[Obrazek: ad377_SAM_1322.JPG]
[Obrazek: bg119_SAM_1324.JPG]
[Obrazek: sn83_SAM_1325.JPG]
Odpowiedz
Reklama
#2
Przy takich temperaturach za oknem miło spojrzeć na coś co ochłodzi.
Fajnie,że wstawiłaś pierwsze prace. Ja od strony technicznej za słaba jestem jeszcze więc pozostawię tą kwestię bardziej doświadczonym dziewczynom.
Co mogę napisać to, że na pewno widzę zmarszczki i jak na moje jeszcze nie wprawione oko za mało wykończone jeszcze, jeśli chodzi o lakierowanie przydałoby się nieco więcej uwagi co by nabrało polotu.
Nie martw się jednak niczym bo dziewczęta tutaj do pracy mobilizują a ciepłymi słowami zachęcają do rozwoju "decoupagowego" Smile Jestem ciekawa innych tworkówSmile .
Odpowiedz
#3
Araksol, witaj Smile
Fajne uczucie w środku lata (z taką temperaturą) obejrzeć bombki Big Grin
Żałuję, że nie napisałaś coś więcej o swoich pracach. Na początku pracy z decou dobrze jest zaczynać od małych motywów, zwłaszcza na obłych kształtach. A na płaskich spróbuj metody "na żelazko". Jeśli jej nie znasz, poczytaj na forum - pomocna będzie forumowa wyszukiwarka. No i papier ścierny. Spróbujcie się skumplować Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#4
na płaskich ta ja juz porafię...teraz chcę sie nauczyć bombek
Odpowiedz
#5
DecouDream dobrze prawi .
Araksol pokazuj inne prace będziemy razem się uczyć bo ja nowicjuszka jestem ale dziewczyny wierzą we mnie i cierpliwie tłumaczą i wbijają do głowy. To będziemy razem się wspierać w doli i niedoliBig Grin
Odpowiedz
#6
Chłodniej od tych bombek Wink Co do wykonania to już wiesz... Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Patrząc na bombki ma się na myśli zimę i zaraz lepiej się robi Smile
Tak jak piszą dziewczyny mniejsze motywy spowodują, że nie będą powstawać zmarszczki lub widziałam kiedyś filmik z gumowym transferem idealny do takich powierzchni Smile
Odpowiedz
#8
Mnie się podoba na bombkach sposób śnieżenia Wink) Taka mgiełka powstała i nadaje bombkom to coś Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl