Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Was :)
#21
No chyba, że ma... Ja lubię takie zboczenie.. Wink i chcę, żeby sie wręcz rozrastało (tylko nie do wszystkiego mam rękę Sad)
Odpowiedz
Reklama
#22
A jak się ma zboczenie, jak wszyscy tutaj, to trzeba się podwójnie nakombinować - jak zrobić, żeby było ładnie, a wcześniej co kupić, żeby nie doprowadzić gospodarstwa domowego do bankructwa, a jednocześnie mieć, co potrzebne Big Grin
Odpowiedz
#23
Kombinacje zostały!!! Kiedyś skąd w ogóle to wytrzasnąć, dziś nie dać się zrujnować!! Równowaga musi być w przyrodzie Smile Big Grin
Odpowiedz
#24
Dziękuję również za powitanie Smile
Co ja się namęczyłam z tą laurką!! ZE dwa lata ją pisałam Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Ciesze się, że przeżycia te same... to i dobrze!!! Człek się czuje z Wami jak w domu Smile
Ocieplony Smile
Odpowiedz
#25
To prawda Smile Ja też niedawno się witałam i zostałam miło przyjęta. Ale z krytyką też się licz..... z konstruktywną krytyką, taką potrzebną Smile I to jest tu cudowne, nie tylko "towarzystwo wzajemnej adoracji" ale też kopa można dostać Big Grin
Odpowiedz
#26
Liczę sie i to bardzo... zauważyłam ze nie ma klepania po głowie... ojjj zauważyłam!!! Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#27
chyba po plecach... Tongue bo po głowie czasami właśnie jest Big Grin ja to się nawet sama stukam w czoło czasami...
Odpowiedz
#28
hahhhaaaa uśmiałam się, aż ekran oplułam Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#29
Big Grin do usług.
Odpowiedz
#30
Mam nadzieję, że już wytarłaś? Naughty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl