Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błysk i blichtr czyli cała jestem w cekinach
#31
Ohoho! Ale różności! Smile

Cekinowe bombki podziwiam, za zawijaski kiedyś się wezmę, za to szydełko to mój stały towarzysz Smile Mam w domu firanki szydełkowe, ale mają jedną wadę - trzeba je krochmalić i naciągać... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#32
Zuza - jak na nie narzekasz, to ja je z chęcią przygarnę, mogę krochmalić i naciągać, byleby wisiały u mnie Wink
Odpowiedz
#33
Szydełkowe prace są śliczne Wink))
Bombki w cekiny do mnie nie przemawiają ale ukłony za cierpliwość Wink
Odpowiedz
#34
Dzięki DziewczętaSmileSmileSmile
Zuza - ja zaczęłam do robótek używać tylko dobrych nici (i niestety dośc drogich)i nic nie krochmalę. Serwetki, obrusy robię aidą- wszystko trzyma swój fason, wystaczymokra naciagnąć, ukształtować i jest ok. Firanki robie tzw. czarodziejska nitką i ona tez się świetnie zachowuje.
Kiedys zrobiła porównanie - taki sam wzór zrobiłam najtańszym kordonkiem i aidą. Wyszło jakby robiły to zupełnie dwie osoby.
Odpowiedz
#35
Co to jest czarodziejska nitka???

Ja robię serwetki z wszystkiego co mi wpadnie w rękę Tongue , ale zawsze krochmalenie i naciąganie poprawia wygląd.

Chociaż nie - raz miałam takie nici, które tego nie wymagały. Niestety, nie wiem co to było... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#36
(03-11-2015, 03:24 PM)Zuza napisał(a): Co to jest czarodziejska nitka???

Ja robię serwetki z wszystkiego co mi wpadnie w rękę Tongue , ale zawsze krochmalenie i naciąganie poprawia wygląd.

Chociaż nie - raz miałam takie nici, które tego nie wymagały. Niestety, nie wiem co to było... Sad

Kordonki do serwetek to aida,tak jak już wspominałam. Drogie ale rewelacyjne.    
A ta nitka do firan, to nie czarodziejska tylko czarująca, pomyliłam sięWink Tu ją kupowałam, widzę , że też już cena podskoczyła , bo ostatni zakup robiłam po 11 złSad Jest wydajna, zawsze zamawiałam ecru
http://www.hobbycentrum.pl/produkt-Czaru...02,12.html
Odpowiedz
Reklama
#37
Ja zazwyczaj kupuję polską Ariadnę. Też ma podobne nici do tych czarujących.
Z Aidy robiłam kiedyś firankę, ale nie byłam zachwycona, bo nici traciły kolor w oknie....(tzn. na słońcu)
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl