Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błysk i blichtr czyli cała jestem w cekinach
#21
w życiu się tego nie nauczę ba nawet nie startuję - super są! zamiast pisać idę oglądać Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#22
No dobra - zawijałam też papierki przez chwilę, dopóki nie poczyniłam szkatułki oblepionej papierkami i błysnęła mi myśl o dekupażuSmile Choinki fajnie prezentowały się przyklejone klejem magic na szybę, kwiatki ot tak- wiosennie, baranki ukochaneWink świątecznie, a te zawijaski gwiazdki to tak do powieszenia na jakiejś żyłce w oknie.A i serce poczynione dla córki.

........

...............


Załączone pliki Miniatury
                                               
Odpowiedz
#23
Wszechstronna! Big Grin
Odpowiedz
#24
pomysłowa i pracowita z Ciebie osoba, ponadto widać, że nie boisz się wyzwań. Bombki spektakularne w swej zdobności, choć kompletnie nie w moim guście, podziwiam bo napracowałaś się widać bardzo.
Odpowiedz
#25
Fajne zawijaski, miałam w tym kierunku ciągoty, żeby się tego nauczyć (na razie leży sobie na długiej liście pt. kiedyś spróbuję Big Grin).
Odpowiedz
#26
Brawa za różnorakie umiejętności. Świetnie dobierasz kolory. Doceniam też dokładność i estetykę Twoich prac.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#27
Łomasz..! Te zawijaski to dla mnie nie do ogarnięcia. Pięknie :0
Odpowiedz
#28
Dzięki dziewczyny za te wszystkie miłe słowa , to bardzo łechcące i zachęcające do dalszej pracy.
DD każdą pracę staram się wykonać jak najlepiej ,najładniej i czysto. Jeśli się coś nie udaje to się wściekam i wole tym rzucić w kąt lub postawić u siebie w zaciemnionym miejsu niż kogos tym obdarować czy też sprzedać Smile A że bywam roztargniona i "pośpieszalska", więc często focha mam na swoje praceWink
A dziś rozbawiłam samą siebie do łez, bo rozumu zabrakło i nitro mi zjadło styropianową pisankę SmileSmileSmile Najładniejszą SmileSmile Bo w fioletachWink
Odpowiedz
#29
rotfl no, najszybciej unicestwić styropian zanurzając go w rozpuszczalniku Big Grin
Odpowiedz
#30
Ojjj... zrób drugą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl