Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bałaganik cavi - wytłaczanka s.7
#21
A od tych farbek to jajo nie farbuje czasem..? Takie białko na czerwonko, zielonko...
Odpowiedz
Reklama
#22
Wszystkie prace są świetne ale chcę serwetkę Wink))
Odpowiedz
#23
Zuza, przepraszam najmocniej, przeoczyłam Twoje pytania Sad
Dno wygląda tak:
   
Myślę, że sporo wyjaśnia to zdjęcie, bo widać w jednym miejscu wrabianą linkę.
Co do widełek, to nie muszą być zaraz kupowane, wystarczy kawałek sztywnego drutu, wygięty w literę U. Na czymś takim chyba zresztą uczyłam się kiedyś widełek w czasach PRL-owych. Ważne tylko, żeby był na tyle sztywny, żeby się mu nie zmieniała rozwartość ramion tego U, bo będą się robić pętelki różnej szerokości.
A takie najzwyklejsze widełki (czyli właśnie wygięty drut) w pasmanterii kupowałam za około 10 zł.

Justynko, te farby na zimno, które pamiętam, nie farbowały przez skorupkę. A raczej farbowały sporadycznie, pewnie przy jakichś mini pęknięciach skorupki. Ale właśnie mi przyszło do głowy, że może by się sprawdziły barwniki do żywności... Jak kupię i wypróbuję, to się pochwalę Smile

Abask, dziękuję ślicznie Smile
Odpowiedz
#24
A! To już wiem o co chodzi z tą linką Smile

A tych widełek muszę poszukać w jakiejś pasmanterii... W naszej mieścinie czasami nawet szpilek nie ma gdzie kupić Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#25
Coś mnie naszło i kupiłam igłę do quillingu. Jak już kupiłam to musiałam wypróbować, Wyszła mi taka kartka:
   
Krzywe te zwijki, ale jak na pierwszy raz, chyba może być. Ogólnie mi się spodobało to zwijanie papierków Wink
Odpowiedz
#26
Może i krzywe, ale bardzo ładne. Chętnie bym przyjęła taką kartkę Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Super :-)
Jeśli pierwsza tak Ci wyszła, to z niecierpliwością czekam na kolejne :-)
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#28
Pierwszy raz..? No "Świstaczku" zawijaj, bo zapowiada się dobrze, nawet bardzo dobrze. Ta podoba mi sięSmile
Odpowiedz
#29
Dziękuję Dziewczynki za dobre słowo Smile To jeszcze zwiększa chęci na "świstakowanie" Wink
Odpowiedz
#30
Dałaś radę Wink)) Pierwsza kartka a już jest na co popatrzeć Wink))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl