Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Dziękuję, Czarodziejki Smile Już (kajam się) nie będę mazać niczym po spękaniach Wink
Odpowiedz
Reklama
Cavi, spęki to gałagańce są! Trzy razy robiłam podwójnego i... chyba eksmisja go czeka Undecided
Dala rządzi! Wink
Odpowiedz
(11-15-2015, 01:35 AM)Ataner napisał(a): Justyś, musisz mnie wyszkolić w zmywaniuBig Grin

Jakim i czego zmywaniu ?
Odpowiedz
Przecież Ty wszystko umiesz... Smile
Odpowiedz
Ja też poproszę taką lekcję Smile Zmywam, ale jakoś nie zawsze mi wychodzi, niekiedy tak, ale niekiedy jakby nie do końca, albo za dużo...
Odpowiedz
Ulala, widzę że sezon świąteczny w pełni Smile moje serce skradła sercowa bombeczka, cudna jest i te spęki...piękne!
Odpowiedz
Reklama
Mer, dziękuję ślicznie Smile

Trochę mało decu, tylko na talerzu, a świeczniki się podczepią tylko Wink Takie maziane odstresowywacze. Na talerzyku ryżowiec, miki i akryle, na mniejszym świeczniku miki i szklący, na większym czarna bejca i woski - złoty i chameleon niebieski.
Ten mniejszy to miał różne przejścia po drodze, długo stał, bo nie wiedziałam co z nim zrobić jak spaprałam. W końcu popapaprałam dokumentnie Big Grin Tam złotko pod spodem, ale ono wystaje tylko w otworku na świecę.
                   

                   
Odpowiedz
Ale cudownie popaprałaś Wink Tyle kolorów to nawet tęcza nie ma Wink
Ładny kształt talerza i motyw taki zimowy Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Popaprane po mistrzowsku Smile. Wszystko mi się podoba. Lubię takie klimaty .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Bardzo fajne prace. Na pewno pięknie będą wyglądać przy świetle choinkowych lampek.
Miki wyglądają magicznie. Świetna robota.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl