Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Mery, może za kilka dni zmieni Ci się nastrój i spojrzysz łaskawszym okiem...? Ale dziękuję za pochwały dla podobających Ci się elementów Smile
Renatko, dziękuję Smile Okazuje się, że ja chyba nikogo nie zmyliłam, stanowczo musze się bardziej postarać przy następnej okazji Big Grin
Odpowiedz
Reklama
A, gapa ze mnie Big Grin Przecież się cieszyłam parę wpisów wcześniej z tych porównań. Nic, tylko wiosna mi robi zamęt we łbie Wink
Odpowiedz
Karola ja obstawiałam że tą pisankę zrobiła Oli Smile. Widać ze nie tylko ja tak myślałam . Bardzo podobają mi się kucia . Chyba na przyszły rok też takie zrobię na jajach chyba że wcześniej na bombkach . Jeszcze raz gratulacje .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Zazdrościłam Wam tego wspólnego rdzewienia niemożliwie, więc jak tylko pozbyłam się wirusów, rzuciłam się tego, wegług zapisu warsztatów. Pięknie dziękuję, Słonko, wspaniale to omówiłaś Smile

Z rozpędu zrobiłam cztery puszki Big Grin

                   
Odpowiedz
Świetne puszki Wink))
Skoro Oli nie zabrała, o dziwo, to zabieram ja! Wszystkie bo to przecież komplet Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dziękuję Smile

Oli, dekielki w komplecie, bo to takie puszki:
[Obrazek: nescafe-espresso-kawa-rozpuszczalna-tp_3...3154vb.jpg].
Mają 12 cm wysokości.
Mam tego trochę, moje kochanie mi przynosi z pracy, na jednym z projektów nie mają ekspresu i piją rozpuszczalną Wink

Haniu, pewnie jeszcze będę dorabiać do tego kompletu, bo czarnuszka jeszcze mieszka w słoiku Wink
Odpowiedz
Reklama
Karola - normalnie czaderskie Smile. Chyba też pozazdroszczę i zrobię . Tylko czy potrafię oto jest pytanie ?????. Co to za siatka pod spodem? Kurczę mogłaś zrobić jakiegoś tutka Wink. Ja wiem że były warsztaty wirtualne ale ............. Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dzięki, Wiolu Smile Na pewno potrafisz Smile
To jest taka siatka, jak się owija szynkę do wędzenia, taka elastyczna, przyklejona na wikolu.
Tutka czy fotorelację mogę zrobić, jak się zabiorę za następne do kompletu Wink
Odpowiedz
To ja dobrze kombinowałam że to może być ta siatka Smile. Jak będziesz znowu coś robiła z rdzą to zrób fotorelację Wink
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Cavi, super komplecik. Bardzo pomysłowo z siateczką wykombinowałaś. Kolorki i wykonanie niesamowite! Pięknie jest!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl