Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Moja konkursowa pisanka.
Jajo akrylowe (nie zamówiłam wydmuszek, bo jakoś brakowało mi weny, a po co zamawiać jak będą leżeć Wink), ale zdobione po wierzchu i lakierowane. Lakierowanie bez szału, bo na tym etapie dopadło mnie choróbsko, więc już tylko chwilkę przed terminem doczepiłam ozdóbki i lakier został jak był.
To zresztą czwarte jajo w tym roku, pozostałym każdemu troszeczkę brakuje, może dokończę jeszcze to pokażę. Wszystkie były zaczynane jako "jajo na konkurs" Big Grin


                   
Odpowiedz
Reklama
cudowna, cudowna,cudowna....od pierwszego wejrzenia się zakochałam....i jako jedyną odgadłam;-D
Odpowiedz
Dziękuję, Dziewczyny Smile A - i przede wszystkim bardzo dziękuję wszystkim, które oddały swoje głosy na moje jajko Smile Jakaś zakręcona ciągle jestem, żeby dopiero teraz sobie uświadomić, że nawet nie podziękowałam, a feee... Może to wiosna Wink
Oli, to zdjęcia, popatrzyłam na foto i na realne jajo jednocześnie i jest spora różnica właśnie w wyrazistości tych "śmietków". Na żywo są dużo delikatniejsze, a na srebrach bardzo mało widoczne.
Odpowiedz
Bardzo ładna i pomysłowa. Moje punkty i tu powędrowały. Należały się!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Nata, dziękuję Smile Konturówka pod spodem, szlagaluminium i czarna patyna. Dookoła i boczne tylko srebrna konturówka i patyna.
Deduś, dzięki śliczne Smile
Muszko, dziękuję, to wielki komplement Smile
Odpowiedz
Ta pisanka zmyliła mnie zupełnie. Insze rączki podejrzewałąm o stwórstwo. Te szrościo-czernie ze srebrem i dodatkiem czerwieni...!!! PIĘKNA!!!
Odpowiedz
Reklama
Śliczna Wink
Stawiam, że to Oli robota Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Justynko, Haniu, dziękuję Smile Czuję się dumna jak paw z tego podejrzewania mojego jaja o autorstwo Mistrzyni Smile
Odpowiedz
Ta pisanka skradła moje serce od pierwszego wejrzenia! jest przepiękna...taka orientalna ci wyszła :] motyw, kropeczki, cieniowaia no i to kucie! i te dodatki dyndadełka...wszystko jest baaardzo piękne i jak dla mnie robione Shy
Odpowiedz
(03-29-2016, 08:48 PM)muszka napisał(a): I mnie uwiodła ta pisanka. Ale ja prawie na 90% byłam pewna, ze to praca Oli. Właśnie ze względu na kropeczki i sreberkoNaughty
o to to! podpisuję się obiema rękoma! to jeden z moich wyborów również Big Grin suuper!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl