Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Dostojnie wygląda Smile. Troszkę mi motyw ginie w tym ciemnym tle , ale może to tak na zdjęciu . Co Karola?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Wiola, dla mnie to plus, nie jest tak nachalny, ładnie się wtopił Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dziękuję Smile
Wiolu, ten motyw jest taki przygaszony, chyba zdjęcia są w miarę wierne. Tak mi pasowało Wink
Dziewczynki, co do korka to się zgadzam w pełni Smile Szukam czegoś fajnego, jak trafię to wymienię, a na razie jest korek, bo wlałam wino i musiałam czymś zatkać Wink
Odpowiedz
Skoro miało być tak przygaszone to oki . Też trzeba umieć zrobić coś takiego Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ela ja to wiem . Zaczęłam robić szkatułkę i miałam na nią pewną koncepcję . Jednak komuś się ona spodobała ale chce inne boki Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Fajnie wtopiony motyw. Taki bogaty staroć wyszedł. Taki z wyższych sfer. Podoba mi się bardzo.
Cholercia, super radzisz sobie z tymi mikami. Chyba potrzebuję lekcjiu Ciebie. Mik mam kilka i nie umiem sobie z nimi poradzić. Mażą mi się i wychodzi k..a Sad
Odpowiedz
Reklama
fajne rzeczy robisz,przejrzałam cały wątek, bardzo mi się podobają, karafka jest super,w moim guście całkowicie
Odpowiedz
Eeee, no psze Pani, śliczna ta Panina butla Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dziękuję ślicznie Smile
Justynko, w każdej chwili chętnie Smile
Odpowiedz
Cavi, z góry dziękuję Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl