Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Dziękuję, Czarodziejki Smile
Renatko, chyba ziółka, tylko muszę wymyślić miejsce do powieszenia i zmusić chłopa do zamontowania haka w wymyślonym miejscu Wink
O, to możemy robić bombki, jak powtórzymy Wink Ciągnie mnie do świecidełek w tym roku Tongue
Odpowiedz
Reklama
Mam jeszcze bardziej złachaną puszkę na kawę, tylko jeszcze się nie ulakierowała Big Grin
Odpowiedz
Super wiaderka! Bardzo lubię takie cuda na zioła Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Tinuvie, dziękuję Smile
Malola, obiecuję w następnym rzucie puszkę na kawę schlapaną niemożebnie, będzie ubaw ;P A na wiaderkach udział wzięła jeszcze poza kropkami i patynką pewna świeczka.
Grażynko, miło mi bardzo Smile
Odpowiedz
Muszko, bo to rdza kontrolowana jest.
Odpowiedz
Bardzo kontrolowana, nie rozprzestrzenia się dalej, jak to rdza ma w zwyczaju Wink
Dziękuję, Muszko Smile
Odpowiedz
Reklama
Ramka fajny kształt ma i ładnie poprzecierana Smile Wiaderka majstersztyk, zardzewiałe, postarzone i baaardzo ładne Smile
Odpowiedz
Wystarczy, ze mnie trochę nie ma a tu znowu kolejne cudeńka!
Rameczka urocza ale wiaderka wymiatają! Cudne! Urocze! No po prostu bajeranckie! Big Grin
Odpowiedz
Futrzaku, b-b - ślicznie dziękuję Smile
A teraz przesadnie złachana puszka na kawę. Ale ziarenka nie protestują, więc pomieszkają w takim pomiędzy torebką a ekspresem Tongue

               
Odpowiedz
Puszka może i zmęczona ale widać, że koncepcję na całość miałaś więc wszystko pasuje, ładne Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl