Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Cavi dziękuję Smile
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję, Mery Smile

A teraz zaległości Wink Przede wszystkim ramka zrobiona w trakcie jednego z najmilszych dni tego lata. W razie wątpliwości - chodzi o dzień spędzony na wspólnym decoupagowaniu z dwoma przesympatycznymi i wspaniałymi Czarodziejkami Smile

               
Odpowiedz
Różne różności, ale wszystko idealnie się komponuje. Jest super Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Skończyłaś! A ja podejrzewałam, że o niej zapomniałaś (jak mogłam..? Sad). Jest piękna!
A dzień koniecznie trzeba powtórzyć Smile
Odpowiedz
Renatko, będzie z lusterkiem, jak tylko mi się uda Ci je zabrać Wink
DD - ślicznie dziękuję Smile
Justynko, nie zapomniałam, stała mi przed nosem jak wyrzut sumienia ;P Tylko ciągle coś, wyjazdy, konkurs, dziecko przeziębione i inne takie nie dały zrobić zdjęć. W końcu mi się dziś udało. Dzień stanowczo trzeba powtórzyć Smile
Odpowiedz
Nata, dziękuję Smile Warsztaty Wam przypominam? Smile

I jeszcze jedna rzecz którą udało mi się dziś skończyć i obfocić. Robione kilka miesięcy temu, czekało, aż się zbiorę do wypsikania śmierdzielem fragmentów mających styczność z wodą. Skorzystałam z dziecka poza domem i dobrej pogody, mogłam sobie bezstresowo psikać na balkonie Wink

                   
Odpowiedz
Reklama
Fiu fiu....kawał porądnej roboty zrobiłaś z tymi wiaerkami, przepiękne są w każdym calu ! i wróżyczki i kropeczki i ta rdza...cudne :O boskie :O ZABIERAM !!!!!
rameczka też przepiękna kropencje i te wisienki...mniam Smile
Odpowiedz
Ramka fajna ale wiaderko-doniczki wymiatają . Super są Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Powiadrowałaś Cavi z rozmachem i po mistrzowsku. Super wiadra!!!
Odpowiedz
Stare rzeczy się wyrzuca, a nie obfoca Big Grin
Uroczy komplet! Powiało cudnym wintydżem Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl