Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Dziewczynki, ogromnie dziękuję Smile Bardzo mi miło, że się Wam podobają Smile
Muszko, zdjęłam te uchwyty do malowania. Zdejmowanie było ciężkie, dwie pary kombinerek były potrzebne, zakładanie już poszło łatwiej. Ale i tak wolałam się pomęczyc ze zdejmowaniem, niż malowac dookoła Wink

Futrzaku, właśnie sobie uświadomiłam, że dziękując jakby pominęłam Ciebie Wink Ale chyba musisz się przyzwyczaić, że na babskim forum będą się zwracać do Ciebie per "dziewczynki" Smile
Odpowiedz
Reklama
"KAWA, HERBATA, CZY RUMIANEK S.49"
Rumianek !!! Bo..? Inny, delikatny, subtelny... Piękny kubek!
Nie to, żeby pozostałe się nie podobały. Ale wiesz Cavi, Twoje patynowanie jest zawsze idealne i co tu pisać..? Patyna słucha sie Ciebie, super nią "paćkasz". Ot co...
Odpowiedz
Oli, dziękuję Smile Ćwiczę te kropki intensywnie i bywa, że nawet jestem zadowolona z tego jak lecą Wink
Justynko, dzięki Smile Jeszcze na pewno będę nudzić patynowymi rzeczami, bo mi się spodobało. Ale na pocieszenie, po powrocie mam do skończenia dwie rzeczy na których nie ma ani kropli patyny Big Grin
Odpowiedz
Oooo, bez patynki będzie... Wink Kończ, kończ, kończ !!!
Odpowiedz
cavi spoko Smile Liceum, grupa na angielski, zajęcia z wychowawczynią, cała klasa dziewczyn i ja jeden no to "dziewczynki otwórzcie książkę tu i tu" Big Grin
Odpowiedz
Oryginalna to ja nie będę, mnie też najbardziej podoba się to rumiankowe cudo Big Grin
Odpowiedz
Reklama
pucha na kawę zabrana Sadangel a taka piękna... wygląda jak kamionkowa! i te kropeczki <3 rumianek i herbata również piękne, ale kawa... Heart
Odpowiedz
Cavi a ja jeszcze zapytam jakim woskiem potraktowałaś drewniany kubek, pozostałość po starej maselnicy? Smile
Odpowiedz
Dziękuję ślicznie Smile
B-b, woskiem z budowlańca, takim:
   
Odpowiedz
Karola dzięki za wstawkę Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl