Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
(08-18-2015, 01:14 PM)cavi napisał(a): ...
Po wyschnięciu robię ewentualne podcieniowania i podmalowania motywu farbami akrylowymi. Do tej działalności polecam chusteczki do pupy niemowlęce, doskonałe do ścierania i poprawiania.
Dobrze zrozumiałam, że używasz chusteczek jako przyrządu do cieniowania?
Czy jako korektora? Smile
Odpowiedz
Reklama
Mer, dziękuję Smile
B-b, jako korektora, do cieniowania rozmaicie, pędzle, gąbki. Te chusteczki są w ogóle genialne jako korektor, przy malowaniu i cieniowaniu akrylami i przy patynie też. Pierwszy raz przeczytałam o tym u Dominiki i od tego czasu kupuję chusteczki zarówno dla dziecka jak i dla siebie Wink
Odpowiedz
Znowu będzie hurtowo, bo i hurtowo robiłam. Na zamówienie mojej Mamy.

Drewniany kubek, pozostałość po starej maselnicy, który odkąd pamiętam służył jako pojemnik na stojące przydasie, np. druty robótkowe. Funkcjonalność mu pozostanie podobna, dostał rumiankowe ubranko. Rozwodniona farba kredowa, kropeczki, woskowane (na lakier by mi już nie wystarczyło czasu).

           

Zwyczajny słoik. Z przeznaczeniem na przechowywanie zielonej herbaty.

       

I jeszcze pojemnik ceramiczny na kawę. Tak służył, tylko był dość brzydki, z plastikowymi, kolorowymi dekorami. Nawet nie wiem skąd on się wziął, może jakiś prezent szkolny (Mama pracowała jako nauczycielka) Wink
Zdarłam frontowy dekor, górny zostawiłam, ale zaklejony i spatynowany już tak nie gryzie po oczach. Niestety zapomniałam zrobić stanu sprzed Sad

                   
Odpowiedz
No i po pojemniku Sad
Za to słoiczek zabieram!
Pisanie, że znowu świetnie, że cudne prace zaczyna robić się nudne Tongue
Tak jak pisze Grarut jesteś patynową mistrzynią!
Wiem ,że pisałaś już jaką patynę masz....ale skleroza nie boli a ja teraz nie mogę tego wpisu się doszukać :/
Odpowiedz
Gra, dzięki śliczne Smile Tą rozwodnioną kredówkę jeszcze przejechałam porządnie papierem ściernym.
B-b, dziękuję i bardzo mi miło, że się podoba Smile Patyna Talens, będzie obrazkowo ku pamięci Wink
   

PS. Ja tylko podpatrywałam Mistrzynię i jej butle Smile
Odpowiedz
W słoiku szczególnie podobają mi się te przejścia między kolorem a serwetką, że tu rudy-brąz a tu zielone listki i jedno w drugie tak płynnie przechodzi Smile
Odpowiedz
Reklama
Jak dla mnie kawusiowy słoiczek naj naj Smile
Odpowiedz
Śliczne trio. Dla mnie naj delikatne rumiankowe cuda Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
A jak dla mnie naj jest drewniany rumiankowy kubek Smile Uwielbiam rumianki (co widać po awatarze)! Ślicznie Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Cudności Wink) Wszystkie prace bardzo mi się podobają Wink)
Ostatnia to mistrzostwo świata Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl