Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Marta, ślicznie dziękuję Smile
Aniu, dzięki ogromne Smile

Artmake, próbowałam kręcić filmik przy patynowaniu butli, ale za dużo mi wyszło ścierania i ponownego nakładania, żeby miał on sens. Obiecuję, że zrobię coś małego z patyną i wtedy zawieszę filmik.
Odpowiedz
Reklama
Tak jak groziłam (zrobiło się odrobinę mniej gorąco, nie czuję się już jak kotlet na patelni) zrobiłam zdjęcia hurtowo.

Dwa kolejne słoiki:
                   

               

Butelka na nalewkę aroniową
   

I butelka na pigwówkę:
                   
Odpowiedz
Podoba mi się kolorystyka tych prac Wink
Mgiełki i kropeczki... Cieniowania... Bardzo, bardzo ładne Wink

Dodam jeszcze, że zajumałam wszystko. Muszę hurtowo bo ja mam marny refleks i jak już mi się udaje to zabieram wszystko Wink)
I proszę mi nie wyrywać z rąk bo ja już zamykam pod klucz Wink
A ludzie niech gadają Wink
Odpowiedz
Karola, ty jakiś układ masz z tą patyną, cycóś? Fantastycznie Ci wychodzi to patynowanie, normalnie zazdraszczam. A Hania to kradziejka, wszystko zajumała - brzydka Hania, brzydka!!! Taz Wink
Odpowiedz
Dziękuję, ale mi się miło i miodnie zrobiło Smile
Haniu, za szybko, puste zabrałaś, nalewek nie zdążyłam nalać Tongue
Renatko, ekhem... a z kogo to ja odgapiałam te kropki i patynę na butlach? Big Grin
Zaden układ Aniu, Talens, gąbka i chusteczki do pupy, zresztą tak ja pisałam wcześniej na pytanie Arttmake, zrobię filmik, tylko na czymś mniejszym. No i teraz wyjeżdżam na tydzień a w zasadzie to na dwa tygodnie z małą przerwą, więc tak dopiero z początkiem września dam radę.
Odpowiedz
A możesz mi te nalewki przysłać cysterną. Ja już nie będę Cię fatygować i naleję sobie sama Wink))

Poszłam spojrzeć do lustra. Fakt, brzydka Wink
Odpowiedz
Reklama
I znowu świetne słoiczkiSmile I mi bardzo podoba się kolorystyka i to jakie cuda potrafisz robić z tą patyną. Tylko pozazdrościćWink Zazdroszczę też kropeczek...bo mi nadal nie wychodzą Lookaround
Odpowiedz
Cavi, Talencie Ty nasz. Zaspokajasz mój głód estetyki. Piękne kompozycje i wykonanie. Rewelacja!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Zbieram szczękę z podłogi .No cudne te butle .
Patyny nawet w ręku nie miałam i nie mam pojęcia jak jej używać Sad
Cavi ,jestem Twoją fankąSmile
no tak mi butle w głowie zawróciły ,że języka w gębie zapomniałam Hammer
Odpowiedz
Ogromnie dziękuję, Dziewczynki, nawet nie wiecie jak się rumienię od tych pochwał BlushBlush
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl