Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Dziękuję, Dziewczynki Smile

Peseloza rotfl rotfl rotfl ale mi się spodobało
Odpowiedz
Reklama
Ależ fajowe te słoiczki, oba mi się bardzo podobają Smile ja mam masę słoików czekających na swoją kolej, ale jakoś nie umiem się za nie zabrać :S
Odpowiedz
Wczoraj się napatrzałam na Twoje słoiki i akurat kawa się skończyła więc wkrótce będę ćwiczyć szkło. Inspirujecie mnie dziewczętaSmile
I like it Big Grin
Odpowiedz
Mer, dziękuję Smile Moje też dłuuuugo stały Wink
Arttmake, cieszę się Smile
Nata, pierwszy słoik się bardzo ucieszył, bo do tej pory był w cieniu drugiego Wink
Muszko, a patyny Talensa używasz? Bo prawdę mówiąc inne to mnie też niespecjalnie słuchają. Do jednej butli użyłam teraz Stamperii, bo mi nie pasował ten brąz i to już nie jest to.
Odpowiedz
O przepraszam. Drugi jest już mój Wink)
Odpowiedz
No dobra poczekam na następne ale już z góry rezerwuję w ciemno jeśli możnaTongue. A co do patyny to mnie też nie słucha dlatego omijam ją szerokim łukiem a na forum nie wiem jak ale nie znalazłam informacji, które by odpowiedziały co zrobić by "słuchała" nie ciapała się i nie robiła plam.;/
Cavi może zdradzisz mi woje sekrety..Wink patynoweBig Grin
Odpowiedz
Reklama
Pewnie, że zdradzę, chciaż to nie żadne sekrety Wink Postaram się z fotkami, tylko butla najbliższa patynowaniu ma jeszcze trochę do zrobienia, więc to będzie pewnie jutro/pojutrze.

Aczkolwiek podstawowym sekretem jest patyna Talensa, żadna inna mi tak dobrze nie pracuje i inne "sekrety" będą w większości do bani.
Odpowiedz
Dzięki Kochana. Przy następnych zakupach dorzucę od koszyczkaSmile
Odpowiedz
zalegle: młynek na pierwszy rzut oka wyglądał jak metalowy! piękne kolory i reliefy.
A słoiczki, no cóż. Niestety drugi już zwinięty więc pozostaje obejść się smakiem. Patynowania wyszły Ci pięknie, ale to nic odkrywczego... Piękna gładź lakieru na słoiku, światło odbija się jak w lustrze Wink
Odpowiedz
Powiem tyle o słoikach - ferrari w słoikowej klasie. Cieniowania i kropeczkowania idealne, wykonanie perfekcyjne, super bardzo mi się podobają :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl