Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
(07-02-2015, 09:11 AM)grarut napisał(a): Cavi wrzuć ten link do obrazków. Będzie łatwiej znaleźć.

Chciałam wrzucić do wątku z fontami, ale nie wiem gdzie on wsiąkł Sad Wrzucam w takim razie, tak jak radzisz w obrazki do drukowania.

I ślicznie dziękuję, Dziewczyny, za miłe słowa Smile
Odpowiedz
Reklama
Respective? Dziwne, że nie rozpoznałam, bo znam Big Grin A więc dzięki za info o tym foncie Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dla mnie oba się podobają Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Najpiękniejsze to dla Taty z motylem Wink
Odpowiedz
A ja uśmiecham się do obu Smile
Odpowiedz
Dziękuję Smile
Tą serwetkę z fiołkami miałam jedną, a dzisiaj trafiłam na nie w Pepco i się nie opanowałam i nabyłam całą paczkę Big Grin I drugą z malowanymi rowerami Wink
Odpowiedz
Reklama
Decu w tym nie ma za grosz, ale żeby nie było, że nic nie robię...
Stary młynek, kupiony na Kole. Akurat się nadał do wypróbowania farb kredowych, na które mnie wzięło Wink
               
Odpowiedz
Bardzo fajna zmiana, na plus Smile Uwielbiam stare młynki.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Renatko, dziękuję Smile Kredowce mi się spodobały i na pewno jeszcze coś będę nimi robić, parę pomysłów już w głowie siedzi. Ma zamiar być użytkowy, na zielony pieprz, ale muszę wypróbować, bo nieco ma ząbki zjechane. Na tyle mało, że powinien mielić.
Grażynko, dzięki Smile Góra jest nie biała, a jasnobeżowa, wylazło trochę barwnika spod spodu, poza tym wosk przyciemniający. W każdym razie jest to ciemniejsze niż biel na zdjęciu. A kolor główny jest z lekka zielonkawy, w każdym razie nazywa się oliwka.
Marzenko, Marta, ślicznie dziękuję Smile
Odpowiedz
Karola - CZAD Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl