Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Dziękuję, Dziewczynki Smile
Zawsze mam wątpliwości, czy nie przesadzam z ilością w takich tutkach, że może się stać nudnawe. To znaczy rękodzielniczy tutek to mój pierwszy, ale zawsze miałam takie wątpliwości jak pisałam materiały szkoleniowe czy instrukcje z innej branży. No i tu wyszło mi tak samo Big Grin
Ale jak się nadaje to oczywiście wrzucę w tutoriale.

Malola, też się wahałam co do tych dmuchawców, ale to na wyjeździe robione i miałam ograniczone możliwości. Pocieszam się, że w północnej Afryce mniszek rośnie, to może i w środkowej jakaś podobna roślinka się znajdzie Wink
Odpowiedz
Reklama
Karola nic nie jest nudnawe . Super tutek z foto i opisem Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Karolciu, i ja obejrzałam Twój tutorial i aż zapisałam go sobie na lapku - ku pamięci, gdybym w neuralgicznym c zasie nie miała akurat netu Smile - Tutek jest tak przejrzysty, jak źródełko - dziękuję Smile
Odpowiedz
Wszystkie prace cudne a książka mnie powaliła Smile
Tak podglądam wszystkie prace i coraz bardziej jestem pewna, ze ja nigdy czegoś podobnego nie dam rady zrobić! Smile
Odpowiedz
Piękne prace...Ksiega też mnie bardzo zainteresowała.Tutorial świetny.Potrzebne mi takie wytłaczankowe korepetycje. b-bbedziesz robić podobne prace tylko daj sobie czas.Dziewczyny wszystkeigo Ciebie nauczą Smile

Chciałąm się zapytać a jak transfer na płótnie zrobiłaś ?
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
B-b, dziękuję za odwiedziny Smile A Ty na pewno będziesz robić piękniejsze rzeczy, każdej z nas w początkach się wydawało, patrząc na prace innych, że to nieosiągalne, ale nie święci garnki lepią Wink

Madziu, dziękuję, w książce wykorzystałam kawałek wstążeczki od Ciebie Smile A transfer robiłam standardowo na lakier, pobejcowałam tylko przyklejone płótno, a potem to już normalnie - lakier na płótno, lakier na papier i paluszkiem rolowanie.
Odpowiedz
Reklama
Ja jeszcze nie robiłam transferu na płótnie...czytałąm tylko o specyfikach kiedyś.O olejku lawendowym między innymi a ostatnio nawet o transferze na produkt ,który używa się do czyszczenia kuchenek...Cif...
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Przy takim prostym napisie można by jeszcze spróbować na zmywacz do paznokci i pewnie kiedyś spróbuję. Może nawet niedługo, bo jak się moje dziecię do przedszkola wybierze, to trzeba będzie podpisać pewnie jakieś szmatki.
Odpowiedz
Dzięki Malolciu, bardzo to miłe (i podnoszące na duchu) Smile
Odpowiedz
Karola, grzebiesz w tym decou chyba nieustannie i coraz fajniejsze rozwiązania wyciągasz Smile brawo Ty! Brawo pomysły i precyzyjne wykonanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl