Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
No, no faktycznie tyły piękne. Co prawda tył w japońskiej mi nie pasuje do motywu, ale Zuza porwała tył, to ja porywam przód Heart
Odpowiedz
Reklama
Dziekuję, dziewczynki Smile
Justyś, tak, talent do chlapania na zasadzie "jakoś to będzie" mam Big Grin Zamienię na talent do lakierowania na gładko Wink
Mer, wiem, że nie do końca pasuje, ale nie miałam innego motywu japońskiego (transfer też nie możliwy, bo moja laserówka zeżarła już kolorowe tonery i musi poczekać na nakarmienie nimi, albo na wymianę na nowszy model), a pomysł z tapetą i słonkiem się uparł, że on tam musi być Wink Na szczęście zakładka ma to do siebie, że nie widać jednocześnie obu stron.

A to seria druga, maki i lawenda są lakierowane na matowo.

                   
Odpowiedz
Z drugiego rzuciku podobają mi się wszystkie Smile szalejesz z tapetami widzę Wink
Odpowiedz
Cieszę się Smile Bardzo mi się spodobały możliwości, które dają tapety Wink
A, nie napisałam, te zakładki już są robione z 1 mm balsy i podlejane albo tapetą ze strukturą, albo gładką (jakąkolwiek, bo i tak idzie do zamalowania), bo sama balsa wydaje mi się nieco za krucha.
Odpowiedz
Super! Ta lawendowa ma super kolory, fajnie dobrany szablon i jego kolor pasujący do reszty, kropki, które to łączą. A z makowej boska jest ta strona z kolorową tapetą. Cudo!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Drugi zakłaqdkowy rzut równie atrakcyjny Smile Karola, "jakoś to będzie" rewelacyjnie Ci wychodzi. Niech będzie zawsze to "jakoś" Smile
Odpowiedz
Reklama
Dzięki, Dziewczynki Smile
DD, ta kolorowa (pierwsza) ma dwie strony takie same, to znaczy na obu jest tapeta z wzorem ręcznego pisma i ta sama serwetka. A makowo-bławatkowa nie ma po drugiej stronie tapety (to znaczy ma, ale tylko jako wzmocnienie, zwykłą i jej nie widać), ma ciapaninę farbami i starą serwetką.
Renatko, pod 2 mm łącznie, jak się wybierzesz do mnie, to sobie zobaczysz i pomacasz Wink
Odpowiedz
O, to tym bardziej ja ją lowe!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Pierwsza i druga suuuper!!! A to ciapanie farbami i starą serwetką (Big Grin) super Ci wychodzi!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Dziękuję Wam Smile
Grażynko też lubię tą maksymę Eco, dlatego powędrowała na zakładkę Emka, który jeszcze nie czyta, ale jest na dobrej drodze, bo uwielbia książeczki i słuchanie czytania.
Jest jeszcze podobna w sensie J.Czechowicza "Kto czyta - żyje wielokrotnie, kto zaś z książkami obcować nie chce, na jeden żywot jest skazany."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl