Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
#31
Ja też uważam że jest bardzo elegancka . Szacun za tak precyzyjne malowanie dookoła . W życiu by mi tak nie wyszło Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#32
Bardzo ładna butla, elegancka i czysta. Fajna Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#33
Renatko, to serwetka Smile

Mery - wczoraj już ofiarowana - biorcy też się spodobała, choć nie wiem co bardziej: opakowanie czy zawartość bo wypełniłam ją nalewką z aronii Smile

Wiolu, i to mówisz Ty, która robisz precyzyjną biżuterię? Tym bardziej dała byś radę Smile

DD - Dziękuję Smile

Dziewczyny, jesteście kochane i bardzo się cieszę, że się spodobała Big Grin
Odpowiedz
#34
Prosta, nie - prosta, ale zakrzywiona tam gdzie powinna przez co wygląda jakby malowała ją jakaś zaprogramowana ręka Smile
Odpowiedz
#35
Kochane, nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę z Waszych słów. To ja zachwycam się Waszymi pracami a tu widzę, że i moja się podoba - jestem przeszczęśliwa - o ile taki stan w ogóle istnieje Big Grin
Odpowiedz
#36
Jeszcze raz sobie popatrzałam na piękną butlę Wink
Odpowiedz
Reklama
#37
Tak, chyba masz rację Małgosiu, ale i tak kiedyś zerżnę z Twojego cuda ten mat - dla mnie Twoja butla jest obłędna Big Grin
Odpowiedz
#38
No ale jak potraktować, skoro zamlecza?
Odpowiedz
#39
Po moich złych doświadczeniach boję się innych lakierów, że mi zażółcą pracę Sad
Odpowiedz
#40
Kurde, cudna ta butla!!! Błyscząca piekna jest.
Lakiery to zołzulce czasem (choć nie tak jak kraki). Ja kilka prac zrobiłam matowych używajac matowego lakieru Decomanii, albo Pentarta, ewentualnie CraftLine. Jako ostatnie dwie warstwy tymi matowcami. Ale kilka też wylakierowałam na gładziutko błyszczącym, a potem drobnym papierem zmatowiłam całą powierzchnię i tak zostawiłam. Matowe lakiery (te z budowlańca) często zabielają pracę. Po kilku warstwach praca wygląda tak jak by dodano odrobinę mleka do lakieru.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl