Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
#21
Rany zaszalałaś, aż nie wiadomo co komentować ;o)))
Odpowiedz
Reklama
#22
Grażynko, nie bądź taka skromna, moje oczka widziały co nieco u Ciebie i innych, zatem wiem, co widziałam i takie mam zdanie Smile

Pasada:
Dziękuję za odwiedziny Smile
Odpowiedz
#23
Wreszcie skończyłam prezentową butlę. Bardzo chciałam aby była matowa (Natabusek zrobiła taką i zakochałam się w niej : http://decoupageforum.pl/showthread.php?...1&page=149) ale flugger 20 bardzo mi rozjaśniał tę czerń i musiałam zrezygnować - musi błyszczeć. Trudno.
Niestety, zdjęć pewnie nigdy nie nauczę się pstrykać - przepraszam za ich jakość - lepiej nie potrafię Sad


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#24
Bardzo elegancka butla Wink))
Zabieram zanim ktoś się pojawi i nareszcie coś będę miała Wink))
Odpowiedz
#25
A bierz - znaczy się: podoba Smile To bardzo się cieszę Smile
Odpowiedz
#26
Przepiękna butla, szkoda się spóźniłam Sad Błyszcząca mi się podoba, ale matowa chyba byłaby jeszcze lepsza, jeśli to możliwe.
Odpowiedz
Reklama
#27
Podziwiam równą linię. Ja to bym połowę motywu zamalowała... bo motyw obmalowywałaś, tak? całość śliczna Smile
Odpowiedz
#28
Cavi - miód lejesz na moje zestresowane serce - chciałam, ale nie wiedziałam, czy się spodoba Smile

Martuś, dziękuję serdecznie Smile Tak, całe tło obmalowywałam i przyznam, że sprawiło mi to frajdę, choć ręce się trochę trzęsły Wink
Odpowiedz
#29
No to wow Smile moje próby namalowania czegoś prosto kończą się tak jakbym malowała je na podwójnym gazie...
Odpowiedz
#30
Wiesz, nie było bardzo trudno, bo na tej butelce nie ma żadnej linii prostej Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl